На Тернопільщину завітали представники франко-українських благодійних асоціацій (ФОТО)

На Тернопільщину завітали представники франко-українських благодійних асоціацій (ФОТО)

Зустріч з представниками Міжнародного Центру ЮНЕСКО та франко-українських благодійних асоціацій «Вандея-Україна», «Чарант-Марітім Україна» відбулася 6 лютого за участі заступника голови Тернопільської ОДА Арсена Марчишака. Сторони подякували за тісну співпрацю, яка триває понад 10 років, а також обговорили її результати й плани на майбутнє.

«Уже понад 10 років «Вандея-Україна» допомагає жителям Тернопільщини. Ми відчуваємо піклування й значну підтримку у медичній та соціальній галузях. За цей час вдалося реалізувати велику кількість гуманітарних проєктів, допомагаючи малозабезпеченим сім’ям, дитячим будинкам, соціальним та медичним закладам області. Оскільки триває медична реформа, то така допомога є надзвичайно важливою. Тому щиро дякуємо Міжнародному Центру ЮНЕСКО та благодійним асоціаціям з Франції за ініціативи й допомогу, які спрямовані покращити рівень життя і соціального захисту населення», – наголосив Арсен Марчишак.

Він зазначив, що Тернопільщина й надалі зацікавлена у тісній співпраці, тому обласна державна адміністрація всебічно сприятиме й підтримуватиме дані благодійні ініціативи.

«За час співпраці Міжнародного Центру ЮНЕСКО з асоціаціями з Франції було зібрано сотні тонн гуманітарної допомоги для України. У 2014 році, коли в Україні розпочалася війна, асоціація «Вандея-Україна», першою надіслала гуманітарний вантаж для Львівського військового госпіталю, 100 функціональних лікарняних ліжок та інші медичні матеріали. Також ми дякуємо за допомогу сім’ям, які виховують дітей з інвалідністю», – підкреслив директор ТОВМЦвп ЮНЕСКО Віталій Семенюк.

У свою чергу, координатор гуманітарних вантажів «Вандея-Україна» Нене Рольйон подякував за теплий прийом на Тернопіллі. Він наголосив, що уже сформована значна частина гуманітарної допомоги, яку планують передати в область найближчим часом. Наразі вирішуються питання з транспортування.

Голова асоціації «Чарант – Марітім Україна» Аделін Робіяр розповіла, що їхня акція організована на місцевому рівні й не могла залишити байдужими до потреб людей в Україні.


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares