На війні загинув тернопільський прокурор, батько трьох малих дітей Віталій Стадник

На війні загинув тернопільський прокурор, батько трьох малих дітей Віталій Стадник

Начальник управління Тернопільської обласної прокуратури, старший радник юстиції Віталій Олегович Стадник загинув під час виконання бойового завдання 1 жовтня у Херсонській області. Йому було 39 років. Без батька залишилися троє неповнолітніх дітей: син Максим, донечки Маргарита та Марія.

Про це повідомили у Тернопільській обласній прокуратурі.      «Колектив Тернопільської обласної прокуратури глибоко сумує через непоправну втрату – загибель на війні нашого колеги – 39-річного Стадника Віталія Олеговича. Плачемо разом з дружиною Ольгою Ярославівною, сином Максимом, дочками Маргаритою та Марією. 

Віталій Олегович більш як 17 років працював в органах прокуратури Тернопільської області. Усі пам’ятають його спокійного, виваженого, надійного та впевненого у власних силах й завжди готового прийти на допомогу. На жаль, війна забирає найкращих Висловлюємо щирі співчуття родині захисника рідної землі. Розділяємо біль рідних та схиляємо голови в глибокій скорботі», – зазначили в обласній прокуратурі. 

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *