Найкорисніші овочеві фреші

Найкорисніші овочеві фреші

Буряковий – для очищення та шкіри

У буряковому соку міститься велика кількість вітамінів, амінокислот, йоду, заліза, марганцю. Фреш із буряка допомагає очистити печінку, нирки, судини, жовчний міхур, а також сприяє кровотворенню, зміцненню імунітету, нервової системи і відновленню сил.

Крім того, буряковий фреш покращує обмін речовин і допомагає зробити колір обличчя здоровим і свіжим.

Морквяний – для кишечника та зору

Цей сік є найкращим джерелом каротину (провітаміну А), що швидко засвоюється організмом, нікотинової кислоти, фосфору і заліза, магнію і кальцію, життєво важливого мікроелемента селену. В морквяному фреші також міститься велика кількість вітамінів В, С, D, а також вітамін Е, так званий вітамін м’язів.

Морквяний фреш спроможний загоювати виразки і навіть ліквідовувати ракові пухлини. Завдяки вживанню цього соку підвищується імунітет і стимулюється діяльність кишечника, незамінний сік для покращення зору і лікування хвороб очей, таких, як кон’юнктивіт.

Томатний – для фігури

Свіжий сік з томатів благотворно впливає на травлення, допомагає налагодити роботу кишечника, захищає організм від ракових захворювань. Крім того, томатний фреш дуже корисно пити для стрункої фігури. Сік низькокалорійний, але поживний – дозволяє легко позбутися зайвих кілограмів.

Сік із селери виведе шлаки

Цей сік чудово виводить з організму шкідливі речовини. Крім того, дуже корисний для курців – насичує організм аскорбінової кислотою. Однак, фреш із селери небажаний для людей з проблемами шлунково-кишкового тракту.

Капустяний зміцнить імунітет

Свіжий сік з капусти насичений вітаміном С, хороший антиоксидант, зміцнює імунітет, очищує організм. Крім того, є чудовим помічником у боротьбі із зайвою вагою – гальмує процес перетворення вуглеводів на жири.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares