Найстаршому бігуну 84 роки, а наймолодшій – лише сім: у «Тернопільській озеряні-2018» взяли участь майже дві сотні людей (ФОТО)

Вони натхненні, сміливі й активні! На старт вийшли як літні люди, так і першокласники. Усіх їх поєднує спортивний азарт і блиск в очах. Вже 22 роки поспіль у нашому місті організовують змагання з бігу довкола Тернопільського ставу. Цьогоріч у «Тернопільській озеряні-2018» взяли участь 186 учасників із різних куточків України. Долучилася рекордна кількість людей – 186 осіб. Зокрема, 143 чоловіки та 43 жінки. Учасники пробігли дистанцію завдовжки майже 9 кілометрів.

Десятирічна Аня Чикирда вперше приєдналася до «Озеряни». Дівчинка щосуботи бере участь у забігах на 5 кілометрів і займається легкою атлетикою.

– Починала з дистанцій 30, 60, 100 метрів, – розповідає Аня. – А потім щоразу поступово збільшувала відстань. Тепер не страшно пробігти 5 кілометрів.

Приєдналася до Ані і її двоюрідна сестричка Саша Баган. Вона йшла на заняття, та коли побачила, що починаються змагання, вирішила спробувати пробігти цю відстань.

– Для мене біг – це стиль життя, – зізнається 63-річний Юрій Цікало. – Я почав займатися спортом через хворобу. Мав проблеми із поясницею. Вже минуло 10 років. Почуваю себе чудово. Беру участь у марафонах, постійно бігаю. Рух – це життя, я переконався на власному досвіді.

Переможців обирали у 12 вікових категоріях. Нагороди отримали 72 переможці змагань. Першим з чоловіків до фінішу прибіг житель Дніпра Артем Казбан. Серед жінок  – тернопільська легкоатлетка Наталія Стребкова. Бігуни, які показали найкращий результат серед чоловіків і жінок отримали нагороди у розмірі 300, 200 та 100 доларів.

За словами організаторки «Тернопільської озеряни», директора міського центру фізичного здоров’я населення Галини Федорович, кількість учасників забігу з кожним роком збільшується. І це чудово, адже свідчить про те, що здоровий спосіб життя стає все популярнішим.

– Найстаршим учасником наших змагань став 84-річний Микола Нестеренко зі Львова, а  наймолодша – Дарина Іванишин з Тернополя, – зазначає пані Галина.

Юлія Томчишин

журналіст, "Наш ДЕНЬ"

Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *