Насіння для саду та городу

Чимало містян полюбляють займатися вирощуванням овочів на дачі, грядках, що знаходяться біля будинку приватного типу, або ж і на балконах та підвіконнях. Нічого дивного у цьому немає, оскільки адже ласувати свіжими та безпечними овочами з власного городу у наш час для людини, яка живе у мегаполісі – неабияка розкіш. У інтернет-магазині можна купити насіння огірків, помідорів, баклажанів і запашних трав, які можна вирощувати без нітратів та добавок, що завдають шкоди.

Голландське високоякісне насіння

Серед різноманіття категорій продукції, що представлені у каталозі, слід виділити наступну:

1. Овочеве насіння.

2. Квіткове насіння.

3. Саджанці.

4. Добрива і засоби, які захищають рослини.

5. Трави для газону.

6. Цибуля, що вирощується зимою.

7. Рослини цибулинного типу.

8. Троянди.

Овочеве насіння

В цій групі можна замовити насіння овочів, які вирощують на балконах, картоплі, цибулі севак, кавуна, лікарських трав, баклажанів, білокачанної капусти, бобів, брюссельської капусти, гороху, дині, кабачка, брокколі, капустяного насіння сорту кольрабі, китайської капусти, огіркового насіння та інше. Усі зразки продукції є перспективними врожайними культурами, яким не страшні ні хвороби, ні холод.

Квіти

Серед популярного насіння є дворічники, багато кімнатних, цибулинних, багаторічних, однорічних, квіткових сумішей і ягідних. В каталозі голландського насіння є безліч пропозицій, які зроблять будь-який квітник по-справжньому гарним.

Саджанці

Серед саджанців можна знайти декоративні рослини, а також аґрус, актинідія, брусниця, виноград, жимолость, журавлина, малина, смородина, чорниця та популярні плодові дерева.

Біопрепарати

За допомогою таких засобів рослина швидко позбавляється шкідників, грибкових паразитів, бактеріальних інфекцій та інших проблем. Вони складаються з речовин природного типу, є високо ефективними та безпечними для людей.

Трави для газону

Тут зібрано багато насіння найпопулярніших трав для газону і сидеральні культури, які швидко змінюють присадибні ділянки так, що їх неможливо буде впізнати.

Цибуля, що вирощується зимою

Дана городня культура є досить корисною і відзначається своєю стійкістю до холоду. Оптове насіння від виробника коштує зовсім недорого.

Троянди

Троянда є королева саду, тож у кожному магазині насіння є саджанці цієї чарівної квітки. Можна обрати серед різноманітних видів та сортів рослини, яка відзначається неабиякою благородністю.

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares