Не боявся ні куль, ані вибухів: на Тернопільщині попрощалися з капітаном Олександром Захарківим

Не боявся ні куль, ані вибухів: на Тернопільщині попрощалися з капітаном Олександром Захарківим

Капітан Олександр Захарків з Тернополя захищав Україну ще з 2014 року. Після повномасштабного вторгнення росії був командиром стрілецької роти. Олександр воював у гарячих точках, на передовій. Брав участь у жорстоких боях з окупантами на Харківщині, Донеччині та Луганщині.

Олександр Захарків загинув поблизу Куп’янська що на Харківщині. У невтішному горі залишилися батьки та сестра. Олександру було лише 40 років.  

«Відійшов у вічність улюблений брат, син, побратим. Це велика втрата для нас, адже з 2014 року Олександр Захарків виконував свій обов’язок – захищав Батьківщину. Олександр пішов добровольцем в полк Сил спеціальних операцій, коли в Україні почалась АТО, також служив в батальйоні охорони артилерійської бригади, з перших днів повномасштабного вторгнення долучився до лав бригади територіальної оборони, в березні минулого року в складі зведеної роти вибув в район виконання бойових дій. Він був там, де його побратими, не боявся ні куль, ані вибухів, на передовій залишався відданим військовій присязі разом, до кінця.

 Командир роти Олександр Захарків віддав життя за Україну яку так любив, якою пишався, за синьо-жовтий прапор, за мову! Співчуваємо рідним Героя! Вічна слава і спокій захиснику! На щиті! Помстимося!» – оприлюднили на сторінці 105 окрема бригада територіальної оборони ЗСУ

Попрощатися з мужнім воїном прийшли рідні, друзі, знайомі, побратими, багато тернополян. Поховали Олександра на Микулинецькому кладовищі на Алеї Героїв у Тернополі.

Вічна пам’ять українському захиснику! Дякуємо за Україну! 

 Фото з відкритих інтернет-джерел.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *