Не витримують серця Героїв: війна забрала життя захисника із Тернопільщини Віктора Пруса

Не витримують серця Героїв: війна забрала життя захисника із Тернопільщини Віктора Пруса

Зупинилось серце Воїна. У 41 рік. Жорстока війна з російськими окупантами забрала життя жителя села Джурин Білобожницької громади Віктора Пруса. У захисника залишились матір, четверо сестер та четверо братів, двоє з яких зараз також несуть військову службу.    

«Український народ віками боровся за свою державність, волю та незалежність. І сьогодні знову довелося взяти до рук зброю, аби відстояти своє право на життя у вільній країні. Тисячі військових щоденно ризикують, щоб наблизити нашу Перемогу та знищити ворога, змусивши його відступити. Але, на жаль, ціна за Перемогу – втрачене життя українського захисника чи захисниці.

Чортківська районна військова адміністрація з глибоким сумом вимушена повідомити, що 13 листопада, під час несення служби, у військовій частині зупинилось серце жителя села Джурин Білобожницької громади – Пруса Віктора, 1982 року народження.

Жертва наших Героїв не марна, адже ми завжди пам’ятатимемо імена тих, хто є вірним сином української держави.

Героям слава!» – йдеться у повідомленні Чортківської РВА.

«13 листопада, під час несення служби, у військовій частині зупинилось серце жителя села Джурин, солдата інженерної роти Пруса Віктора Михайловича (1982 р. н.).

Висловлюємо щирі співчуття матері, чотирьом сестрам, чотирьом братам, двоє з яких зараз також несуть військову службу, всім родичам і близьким Героя та спільно розділяємо нестерпно гіркий біль втрати», – повідомили на сайті Бідобожницької сільської ради.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *