Новинки від Sony: стильні прогресивні навушники

Прогрес дійсно бездротових (true wireless) навушників – явище незаперечне, ось тільки дизайн часом кульгає.

Стильні кольорові навушники WF-H800

В Sony відреагували на ситуацію, представивши в Берліні на IFA 2019 модель WF-H800. Вона буде доступна не в двох-трьох, серед яких є обов’язковими «світлий» і «темний», а в декількох кольорах. Цей дизайн, за задумом творців, здатний виділити власника новинки з мейнстріму. Використані не тільки різні яскраві кольори, але і їх комбінації.

Обидва навушника нової моделі самостійні і підключаються до джерела окремо. Крім різнобарвності, в дизайні корпусів передбачена ще й форма tri-hold. Її назва походить від принципу фіксації. Як заявили в компанії, кожен навушник забезпечить чітке позиціонування в вусі завдяки трьом точкам дотику.

6-мм драйвери забезпечать достатню якість звуку, а відсутність активного шумозаглушення, якщо вірити розробникам, буде компенсована щільною посадкою. Безперервне прослуховування зможе тривати годин вісім, потім можна буде скористатися батарейним футляром, що продовжує автономність.

Відомо, що, наприклад, в Австралії купити навушники WF-H800 можна буде вже після Нового року за ціною в 349,95 місцевих доларів.

Бездротові навушники Sony WI-1000XM2

Ще одна цікава новинка від Sony – авушники з шийним обідком WI-1000XM2. Пристрій відрізняється «передовою технологією шумозаглушення і чудовою якістю звуку» Що стосується зовнішніх шумів, то їм перешкоджає як сама конструкція навушників, так і Dual Noise Sensor, яка вловлює сторонні звуки і передає їх процесору QN1. Цей процесор, в свою чергу, нейтралізує шуми, роблячи звук чистим. Завдяки функції оптимізації по атмосферному тиску, можна заглушити шуми в салоні літака, що має сподобається тим, хто часто літає і погано переносить постійний гул.

За звучання музики відповідає гібридна система динаміків, що складається з 9-мм динамічного випромінювача і арматурного випромінювача. Таке поєднання покликане забезпечити широкий діапазон частот. Вбудований процесор QN1 наділений функціями 32-бітної обробки аудіосигналу, цифроаналогового перетворення і посилення навушників.

За поліпшення якості звуку відповідає Digital Sound Enhancement Engine HX (DSEE HX). Навушники підтримують передачу звуку в форматі LDAC. Налаштувати звучання навушників можна через спеціальний додаток Headphones Connect.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares