Огірки… з діжки

Огірки… з діжки

У Китаї посадка огірків у діжках вже давним-давно має великий успіх. У нас подібна практика поки не надто поширена, однак даремно.

Якщо ви бажаєте отримати не тільки багатий урожай огірків, але й додати колориту своїй присадибній ділянці, вирощування огірків у діжках – саме те, що необхідно.

Найголовніше – подібна огіркова грядка займає в рази менше місця на ділянці і вимагає меншої кількості родючого ґрунту, ніж традиційні грядки. Так, усього в одній діжці можна виростити рівно стільки ж овочів, скільки на двометровій грядці. І при цьому турбот буде набагато менше!

Розмістити діжку з огірками можна в будь-якому місці. Навіть там, де традиційну грядку облаштувати було б нереально. Таким чином, вирощування огірків у діжках дозволить вам більш раціонально використовувати дачний простір.

Огірки є теплолюбною культурою. У діжці посадкам буде значно тепліше, ніж на звичайній грядці. Знизу рослини будуть отримувати тепло від процесу гниття відходів, а з боків і зверху – від сонця.

Крім усього іншого, процес розпушування і прополки огірків у діжках не заподіє ніякого дискомфорту. Вам буде зручно не тільки доглядати за посадками, але й збирати врожай. Погодьтеся, що знімати огірки стоячи значно зручніше та приємніше, ніж сидячи навпочіпки, або повзаючи на колінах. Також ваші огірки не переспіють, оскільки всі плоди будуть у вас на очах.

Щоправда, двохсотлітрові металеві діжки є не у кожного городника – це, мабуть, єдиний мінус вирощування огірків таким способом. Якщо ж говорити про істотні недоліки, то їх взагалі немає.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *