Охоронець, дільничий, оперуповноважений, поліцейський – такі можливості роботи пропонували в Тернополі на ярмарку вакансій (ФОТО)

Охоронець, дільничий, оперуповноважений, поліцейський – такі можливості роботи пропонували в Тернополі на ярмарку вакансій (ФОТО)

У холі Будинку праці відбувся Ярмарок вакансій поліції Тернопільщини. Працівників шукали Головне управління національної поліції в Тернопільській області, Департамент патрульної поліції управління патрульної поліції в Тернопільській області, Управління поліції охорони в Тернопільській області.

Вони пропонували роботу: дільничий офіцер поліції, оперуповноважений, поліцейський сектору швидкого реагування Патрульної служби поліції в районах Тернопільської області; поліцейський роти патрульної служби поліції особливого призначення «Тернопіль» ГУНП в Тернопільській області; поліцейський; поліцейський взводу охорони об’єктів та публічної безпеки.

Під час бесід та презентацій роботодавці розповідали про основні службові обов’язки та вимоги до працівників, умови праці та її оплати, соціальне забезпечення, можливості професійної підготовки за міжнародними стандартами та кар’єрного росту тощо; обіцяли зарплату від 10-12 тис. грн.

Усі, хто зацікавився пропозиціями роботи, пройшли співбесіди з представниками управлінь, обговорили кроки до подальшого працевлаштування.


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares