Тернопільський краєзнавчий музей запрошує на виставку: «Українське військо: 1917-1921»

Тернопільський краєзнавчий музей запрошує на виставку: «Українське військо: 1917-1921»

У Тернополі діє виставка «Українське військо: 1917–1921», підготовлена Українським інститутом національної пам’яті. Експозицію розміщено в обласному краєзнавчому музеї. Присвятили захід Дню Соборності України.

Виставка розповідає про початки Українського війська та його організацію, легендарних командирів, роди військ, однострої та відзнаки, зброю, найвизначніші військові формації та бойові операції 1917-1921 років, вшанування пам’яті і відновлення мілітарних традицій нині.

«Символічно, що відзначення в області 101-ої річниці проголошення Акту Злуки ми починаємо з виставки, присвяченої українському війську, бо саме наші військові, впродовж багатовікової історії України, стояли і стоять на сторожі незалежності та територіальної цілісності держави», – сказав, відкриваючи експозицію, начальник управління з питань внутрішньої політики, релігій та національностей облдержадміністрації Ігор Кульчицький.

Він також запросив взяти участь в міжобласній акції «Збруч – ріка єднання», яка відбуватиметься 22 січня у смт Гусятин, на межі Тернопільської та Хмельницької областей.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *