Пакунки малюка уже отримують родини, де є новонароджені (ФОТО)

247 пакунків малюка передали новона­родженим Тернопіль­щини. Вручив їх керівникам райдерж­адміністрацій голова ОДА Степан Барна у минулу п’ятницю у Збаражі. А вони вже у свою чергу передають пакунки кожній родині, у якій народилися дітки.

Меморандум про реалізацію програми підтримки народжуваності дітей в Європі та світі підписали в рамках угоди про співпрацю між Кабінетом міністрів України та дитячим фондом ООН. Це, як наголосив очільник області, цікавий проект, який дає можливість підтримати кожну родину, де є новонароджені дітки.

– Держава виділяє після народження кожної дитини 41 тис. грн. впродовж трьох років із першою матеріальною допомогою в сумі 10 тис. грн. Сьогодні ми маємо можливість збільшити цю допомогу у вигляді пакунка для дитини, у якому є найнеобхідніші на перший час засоби для догляду за немовлям, – підкреслив Степан Барна.

Він також уточнив, що проект мав стартувати з 1 вересня, але дещо відбулася затримка.

– На сьогоднішній момент в області народилися 247 малюків, і наше завдання – доставити ці пакунки для кожної дитини, – акцентував Степан Барна.

На цей час угода укладена між обласною державною адміністрацією та Управлінням ООН з обслуговування проектів на суму 15 млн. грн. Зокрема, відповідно до Меморандуму про взаєморозуміння між урядом України та Управлінням Організації об’єднаних націй з обслуговування проектів і Дитячим фондом ООН у сфері соціального захисту сімей з дітьми та підтримки розвитку відповідального батьківства.

Фото Івана ПШОНЯКА.


Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *