Пересадка волосся та її переваги

Пересадка волосся – це хірургічний метод відновлення втраченого волосяного покриву шляхом переміщення здорових фолікулярних об’єднань в ділянку з їх недоліком. Причини алопеції або випадання волосся часто пов’язані з генетичною спадковістю, але волосся може випадати і через хронічні захворювання, порушення клітинного харчування, інфекційні ураження цибулин волосся. Сучасна пересадка волосся Київ від клініки Gold Laser допоможе впоратися з усіма цими проблемами. Методика трансплантації волосся копітка, вимагає багато часу і терпіння, але отриманий результат допоможе повернути не тільки красу і молодість, а й впевненість.

Усунення естетичних недоліків

Суть операції в тому, що з скроневої або потиличної областей пересаджуються не ділянки шкіри, а окремі волосяні цибулини.

Це дозволяє дієво позбутися таких естетичних недоліків, як:

1. Вікове і спадкове облисіння.

2. Виникнення залисин.

3. Часткова втрата волосся внаслідок опіку або травми.

4. Вогнищева алопеція, обумовлена видаленням новоутворень.

Протипоказання

При цьому трансплантація волосся протипоказана у випадках:

1. Інфекційних уражень голови.

2. Патологій крові.

3. Цукрового діабету.

4. Онкології.

5. Вагітності і періоду лактації.

6. Непереносимості процедурних препаратів.

Переваги і недоліки методу трансплантації волосся

Серед основних переваг процедури можна виділити:

1. Приживлюваність волосся більше 90%.

2. Для пересадки береться власне волосся, воно має ту ж структуру, що і інші волосся, тобто його можна стригти, завивати, фарбувати, і воно завжди буде виглядати натуральним чином.

3. За одну процедуру можна пересадити більше 10000 волосяних фолікулів, що буває достатнім для хорошого косметичного ефекту.

4. Операція проводиться під місцевим знеболенням і є безпечним і зручним способом відновлення волосся, так як під час операції можна дивитися телевізор, випити чашечку кави, зробити перерву. Все це робить даний метод хірургії несхожим на операцію, а єдина незручність полягає в тому, що операція триває кілька годин.

5. Завдяки нескладному відновному періоду операція з пересадки волосся має величезну кількість позитивних відгуків і набуває все більшої популярності.

6. Пересаджені цибулини приживаються протягом 10 днів. Після операції не залишається таких післяопераційних явищ, як набряклість, гематома, головні болі.

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares