Переваги заправки картриджів в майстерні

Здається, що не так давно друкуюча техніка була предметом розкоші, а побачити її можна було тільки в офісах і в організаціях, що надають послуги друку. Сьогодні лазерні принтери і БФП відрізняються своєю доступністю і різноманіттям моделей. Виробники оргтехніки борються за кожного клієнта, намагаючись захопити нові сегменти ринку: то винайдуть найкомпактніший лазерний принтер, то розроблять нову формулу тонерного порошку. Заправка картриджів – це ідеальне рішення для підтримки працездатності друкувального апарату з мінімальними фінансовими витратами. Фахівці рекомендують користуватися послугами спеціалізованих сервісів, на зразок сервісного центру «ТонФікс»: http://www.tonfix-service.in.ua/zapravka-kartridzhej. Чому? – про це далі в статті.

Три причини заправити картридж в майстерні

 1. Час. У непідготовленої людини заправка картриджа може зайняти більше 40 хвилин, а якщо враховувати час, витрачений на пошук відповідного сумісного тонера і чіпа, то самостійна заправка представляється не найшвидшим рішенням. Іноді потрібно більше трьох днів, поки тонерний порошок доставлять з іншого міста. У майстернях показник витраченого часу істотно нижче. Наприклад, в сервісі «ТонФікс» майстер витрачає до 15 хвилин при заправці в майстерні і до 20 хвилин під час реалізації послуги на виїзді. Понад 97% заявок виконується в режимі «день-в-день».
 2. Якість. Інженер по заправці картриджів – це спеціально навчена людина, яка знайома з нюансами проведення процедури в залежності від марки та моделі принтера. Він знає, скільки і якого тонера необхідно засипати в бункер. Майстри заправного центру «TonFix» дотримуються правил розбирання та складання пристрою, дотримуються техніки безпеки і проводять глибоке очищення картриджа за допомогою тонерного пилососа. Рядовий користувач не може похвалитися тим же.
 3. Гарантія. Клієнту не треба нарікати на себе в разі невдалої заправки. Гарантійний талон, який підтверджує якість наданої послуги, захищає замовника від будь-яких додаткових витрат у разі, якщо майстер зробив помилку.

Додаткові переваги

 • Наявність декількох способів оплати;
 • Використання технік заправки, що дозволяють продовжити термін служби картриджа;
 • Хороший майстер залишить після себе чистоту і порядок.

У сервісному центрі «ТонФікс» ви можете замовити послугу по заправці картриджів на дому або в офісі. Також сервіс надає ряд інших послуг по обслуговуванню друкарської техніки:

 • Прошивка принтерів та БФП;
 • Продаж картриджів;
 • Ремонт друкуючого обладнання.

Сервіс обслуговує всі райони Києва і відрізняється демократичною ціновою політикою. Для уточнення деталей можна відвідати їх офіційний сайт, де зазначена докладна інформація про діяльність компанії: http://www.tonfix-service.in.ua.

Автор
Схожі публікації

2 коментарі

 1. Avatar
  Експерт

  Брехливі новини! Якщо йти в майстерню, то вам замість вашого нормального катріджа дадуть вбитий зовсім або заберуть нормальний фотобарабан і поставлять зношений!
  Заправка в домашніх умовах в мене займає до 5-10 хвилин часу.
  Йдучи в майстерню вам треба розуміти, що вам прийдеться витрачати лишні кошти. Майстри як правило стараються обдурити клієнтів, тому що їм треба збити побільше грошей.
  Таож коли ви купуєте самостійно заправку то вибираєте нормальну з хорошою репутацією, а майстри засипають найдешевшу.
  А про “спеціально навчених майстрів” взагалі анігдот, нігде не вчать як заправляти принтери тим більше зламувати чіпи, це протиправно!
  Нікому н ерекомендую йти в цю фірму шахраїв!

  Відповісти
  1. Avatar
   Геннадий

   Здравствуйте, давайте вы к нам в мастерскую приедете и по месту заправим Вам картридж, чтоб вы видели что ваши детали на месте, а в это время сделаем вкусный кофе. Не стоит все мастерские склонять под один шаблон.

   Відповісти

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *