Поблизу Тернополя була велика пожежа (ФОТО)

Поблизу Тернополя була велика пожежа (ФОТО)

Із початку цього року в Тернопільській області у природних екосистемах вже зареєстровано 389 пожеж, загалом знищено трав’янистого настилу на площі понад 392 гектари.

Одна з таких пожеж виникла 24 березня, поблизу с. Біла Тернопільського району.

Повідомлення про займання сухої трави надійшло на номер екстреного виклику «101» о 17.50. На виклик направили рятувальне відділення 1-ї державної пожежно-рятувальної частини у складі 4-х чоловік особового складу та 1-ї одиниці пожежно-рятувальної техніки.

На місці події рятувальники виявили два осередки пожежі, загальною площею, орієнтовно 1 га. О 19.07 вдалось ліквідувати один з осередків та локалізувати інший, на площі близько 500 м. кв. А о 21.19 пожежу вдалось повністю ліквідувати.

Здебільшого, основними причинами виникнення пожеж у природних екосистемах є випалювання сухої рослинності, порушення громадянами правил пожежної безпеки під час проведення сільськогосподарських робіт на власних присадибних ділянках, перебування в лісових масивах і на торфовищах. Пожежі в екосистемах можуть мати негативні наслідки не лише для навколишнього середовища, але й для людей: вогонь може перекинутися на будівлі, знищити лінії електропередач, газо- та нафтопроводів, природні насадження, повідомляють у прес-службі У ДСНС України в Тернопільській області.


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares