Покришки виробництва Funtoma – висококласна гума за доступною ціною

Покришки виробництва Funtoma – висококласна гума за доступною ціною

Багато українських автомобілістів відкрили для себе продукцію Petlas: вони вибирають безпосередньо покришки цього бренду або воліють купити шини Funtoma (це дочірня торгова марка турецької компанії). У будь-якому випадку, вони отримують високоякісні та довговічні колеса, які чудово витримують навантаження, не бояться інтенсивної експлуатації, добре переносять сезонне зберігання і не схильні до передчасного зносу.

647e37054bba1.webp

Цінова політика компанії Фантома з самого початку була дуже гнучкою, її продукція представлена в бюджетному сегменті ринку. Фактично бренд займається розробкою шин вже більше десяти років. Підтримка материнської компанії має дуже велике значення, це стосується як технологій та методик, так і системи контролю якості, введеної на заводі. Шини Funtoma виготовляються з першокласних матеріалів за унікальними сучасними технологіями. Перед тим, як надійти в продаж до магазинів і дилерів, вони проходять цілу низку перевірок і тестів.

Деякі покришки цього бренду чудово підходять для щоденної їзди міськими вулицями. Інші моделі призначені для тих, хто любить швидку їзду, це низькопрофільні колеса із максимальними швидкісними індексами.

В асортименті виробника зараз присутні лише літні шини. Проте їхній суттєвий плюс у тому, що моделі не дублюють покришки материнської компанії Петлас. Це унікальні колеса, що мають своє конкретне призначення.

Найкращі розробки бренду

Спеціально для міських жителів майстри Футома спроектували недорогі, стандартні легкові покришки з асиметричним протектором та високим запасом міцності. Модель під назвою Roadfun відмінно показує себе в різних умовах – на рівному та розбитому асфальті, у спекотні та дощові дні, на коротких та тривалих дистанціях. Завдяки цікавому протекторному малюнку ця гума Funtoma створює щільне зчеплення з дорогою та забезпечує легковому автомобілю бездоганну керованість.

Roadfun Sport відноситься до зовсім іншої категорії шин. Висока динамічність, маневреність та чудове гальмування – це ключові характеристики покришок для спортивних автомобілів. У розмірному ряду цієї моделі представлені переважно колеса з низьким профілем (40%, 45%). Їх швидкісні індекси досягають W та Y (240-300 км/год). Міцний високотехнологічний компаунд гарантує шинам довговічність та стійкість до механічних пошкоджень (проколів, порізів, розривів).

Звичайно, виробник не міг проігнорувати інтереси власників позашляховиків та кросоверів. Він вивів на ринок модель SUVFun H/T. Шини відрізняються посиленим каркасом та надзвичайно міцними боковинами. Унікальний протекторний малюнок успішно поєднує в собі блоки та ребра, а також може похвалитися чудово продуманою дренажною системою. Полімерна суміш із новітніми термостійкими присадками легко витримує найвищі температури.

Вся гума Funtoma Tyres відповідає міжнародним стандартам якості, виробник ревно ставиться до своєї репутації та ретельно стежить за дотриманням усіх необхідних норм.

Джерело: https://guma.com.ua/

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *