Тернопільщина передає Херсонщині 50 тонн питної води

Тернопільщина передає Херсонщині 50 тонн питної води

Тернопільщина передає у Херсонську область 50 тонн питної води. А також готується прийняти жителів із підтоплених територій.

Крім того, за повідомленням голови Тернопільської ОВА Володимира Труша, в області запустили Координаційний центр підтримки цивільного населення, який буде відповідати за поселення, медичну та гуманітарну допомогу для постраждалих херсонців.

Довідка

Росіяни підірвали Каховську ГЕС у ніч проти 6 червня. Це призвело до затоплення багатьох населених пунктів та загрожує екологічною катастрофою.

Те, що накоїли російські окупанти, матиме важкі наслідки буквально для всього півдня України. Як для материкової частини, так і Кримського та Кінбурнського півостровів.
В Укргідроенерго розповіли, що на Каховській ГЕС відбувся підрив машинної зали зсередини. Станція не підлягає відновленню. Ще пізніше вона практично повністю пішла під воду.
Під загрозою затоплення більше 80 населених пунктів.

Без зрошення залишиться понад 400 тисяч гектарів землі.

400-450 тисяч осіб не будуть мати доступу до питної води та залишаться без роботи, прогнозують Центр журналістських розслідувань та UA War Infographics.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *