Поліція перевірила Почаївську лавру: люди скаржились на порушення карантину

Поліція перевірила Почаївську лавру: люди скаржились на порушення карантину

Поліція перевірила Почаївську лавру на Тернопільщині. Причиною став допис у соцмережах про те, що у святині порушують карантинний режим, запроваджений у зв’язку зі спалахом коронавірусу.

«В одній із соцмереж з’явилася інформація про те, що нібито готель Свято-Успенської Почаївської лаври, який розташований на території монастиря, нехтуючи карантинними обмеженнями, знову відкритий та продовжує прийом паломників. Співробітники Кременецького відділу поліції  виїхали на місце події та перевірили дану інформацію», – повідомили у прес-службі ГУ НПУ в Тернопільській області.

Зазначається, що «інформація, викладена у соцмережі щодо можливого порушення карантинних правил на території Почаївської лаври, не підтвердилася».

«Правоохоронці оглянули приміщення, проте постояльців в готелі не було. З’ясувалося, відчиняють вхідні двері готелю лише для того, аби  монахи та послушники монастиря могли пройти у трапезну, яка знаходиться  в тому ж приміщенні. Для інших відвідувачів готель зачинений», – додали у відомстві.

У поліції додали, що правоохоронці Кременеччини продовжують відстежувати ситуацію щодо дотримання карантинних обмежень в районі та надалі реагуватимуть на кожне повідомлення щодо ймовірного порушення встановлених норм.

Нагадаємо, на початку квітня у Почаївській лаврі зафіксували спалах коронавірусу. Після цього лавра порушила карантин під час Великоднього богослужіння та запустила натовп людей до храму. Наступного дня святиню закрили на карантин. Почаївська лавра перебуває під московським патріархатом.

 

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares