Поставте ці рослини вдома – і забудьте про стрес

Поставте  ці рослини вдома – і забудьте про стрес
Кімнатні рослини здатні не тільки очистити повітря в приміщенні, але й поліпшити настрій, позбавити від депресії і полегшити головний біль.

Лаванда – прекрасний природний антидепресант, який використовується для підтримки нервової системи, полегшує головний біль і допомагає впоратися з безсонням. Дослідження показало: запах лаванди заспокоює і знижує пульс при стресових ситуаціях.

Ашвагандха (фізаліс) – рослина з яскравими плодами, яка поліпшить настрій одним своїм виглядом, а також допоможе впоратися з безсонням і зніме депресію. У ході досліджень було відмічено зниження депресії у пацієнтів з хронічним стресом на 72-79,2%.

М’ята перцева – її аромат  підвищує настрій, продуктивність, покращує пам’ять. Після ароматерапії з м’ятою знижується сонливість, зменшується втома і хвилювання.

Троянда – досить тільки погляду (протягом кількох хвилин) на троянду, щоб знизити рівень стресу, покращити настрій та психологічне здоров’я.

Жасмин – виділяє аромат, який знижує рівень тривоги і покращує якість сну.

Орегано (материнка звичайна) – насамперед цю рослину корисно їсти. Вона містить речовини, які борються з депресією, втомою і тривогою, а також володіє протимікробною і протираковою дією.

Розмарин – не тільки покращує якість повітря в приміщенні, але й добре впливає на пам’ять. Рослина також має здатність знімати втому і страх, поліпшує сон за рахунок зниження рівня кортизолу в крові.

Базилік – володіє заспокійливою дією на нервову і серцево-судинну системи.

Сансевієрія трьохполосна – надзвичайно ефективна при лікуванні головного болю, подразненнях очей і респіраторних захворюваннях. Вона також допомагає поліпшити загальне самопочуття.


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares