«Правильний вибір»: Віктор ЗАБІГАЙЛО, голова Тернопільської обласної організації політичної партії «Основа»

«Правильний вибір»: Віктор ЗАБІГАЙЛО, голова Тернопільської обласної організації політичної партії «Основа»
З’їзд політичної партії «Основа» офіційно висунув свого лідера Сергія Таруту кандидатом на пост Президента України. Це рішення з’їзд прийняв одноголосно. Відбувся він 18 січня 2019 року в столиці України – Києві.

Делегати з’їзду впевнені, що Сергій Олексійович Тарута стане гарантом успіху України. Тому що кандидат від «Основи» має бездоганну ділову репутацію, досвід управлінця і антикризового менеджера, і в нього є надійна команда людей справи, а також чітка стратегія досягнення миру і розвитку української економіки.

Сергій Тарута на січневому з’їзді дав свою згоду на участь у президентських виборах, які відбудуться 31 березня цього року. «Я даю згоду на висунення моєї кандидатури на вибори Президента України від політичної партії «Основа». За цим офіційним, протокольним формулюванням нашого сьогоднішнього партійного з’їзду – особиста відповідальність і висока честь. Я вдячний партії «Основа» за надану мені довіру», – сказав Сергій Тарута на з’їзді.

Політик також запевнив, що завдання зі створення успішної України разом зі своєю командою і за активної участі працелюбного українського народу він виконає.

25 січня Сергій Тарута подав у Центральну виборчу комісію всі необхідні документи для офіційної реєстрації його кандидатом на пост Президента України від політичної партії «Основа» на виборах 31 березня 2019 року.

Програма Сергія Тарути – смілива та амбіційна. Головна мета відображена в назві його програми: «Національна ідея для України: мир, достаток, повага».

«Основа багатства України – люди. Тому головне завдання – направити ресурси країни на гарантування безпеки громадян від зовнішніх і внутрішніх загроз, забезпечення їх здоров’я, благополуччя, задоволення освітніх і культурних запитів», – наголошується в програмі Сергія Тарути. І детально викладений комплекс заходів, ресурсів, які забезпечать заявлені кандидатом у Президенти гарантії.

Бачення майбутнього України і стратегія дій з реалізації положень програми Сергія Тарути представлені у документах, таких як «Мирний план «Три Основи», «Доктрина збалансованого розвитку «Україна 2030» і «Принципи поваги і справедливості».

Його пріоритетами у зовнішній політиці є відновлення територіальної цілісності, гарантування безпеки і захисту прав громадян. Реалізація економічної програми Сергія Тарути дозволить завдяки прискоренню економічного росту вивести Україну із кризи та реально підвищити благополуччя всіх мешканців.

У своїй програмі він гарантує надійну підтримку і повагу в Україні людям праці, українським сім’ям, молоді, студентам, воїнам, пенсіонерам – усім громадянам рідної країни.

На час подачі документів у ЦВК Сергій Тарута – лідер політичної партії «Основа», народний депутат України, засновник громадських організацій «Міжнародний республіканський клуб» і «Український форум», співзасновник об’єднання «Українська бізнес-ініціатива», а також засновник музею «Платар».

Сергій Олексійович Тарута – уродженець села Виноградне, що під Маріуполем, 1955 року народження. Закінчив Жданівський металургійний інститут і Донецьку державну академію управління. Трудовий шлях починав слюсарем мартенівського цеху металургійного комбінату «Азовсталь». Його трудова діяльність протягом багатьох років була пов’язана з металургією і надалі він очолив раду директорів корпорації індустріального Донбасу, яка під його керівництвом стала найбільшою в Україні.

Після подачі документів у ЦВК Сергій Тарута сказав: «Я вдячний партії за підтримку моєї кандидатури. Ми в партії «Основа» визначаємо для себе завдання повернути повагу до людської праці – через гідні заробітні плати. Ми повинні повернути повагу до наших старших через гідні пенсії та медицину. Ми повинні повернути повагу до тих, хто навчається – забезпечити їм гідну роботу після навчання в університеті. Ми повинні повернути повагу кожній людині. Ми повинні повернути повагу держави до громадян, а громадян – до держави. Але для цього нам потрібно побудувати таку державу, яку будуть поважати», – сказав Сергій Тарута, коментуючи підсумки з’їзду.

Loading...


Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares