Пройшов усе пекло війни: Тернопільщина прощається із захисником Анатолієм Кравчуном

Пройшов усе пекло війни: Тернопільщина прощається із захисником Анатолієм Кравчуном

Його міцні чоловічі руки мали сіяти хліб, обіймати найрідніших людей. Анатолій Кравчун із села Великий Кунинець був щирим, добрим, відповідальним, товариським. Був люблячим чоловіком і гарним батьком. Ніколи не жалівся на труднощі, любив життя з усіма його негараздами і радощами. Умів підтримати в трудну хвилину, допомогти, завжди говорив: все буде добре.

Анатолій захищав Україну з першого дня повномасштабного вторгнення. Воював на Донецькому напрямку. На фронті і син Героя.

На декілька днів Анатолій приїхав у відпустку додому. На жаль, потішитися хоч і коротким, але мирним життям, Герою не вдалося. Серце Воїна раптово зупинилося. Анатолію було лише 57 років.

7 грудня Вишнівецька територіальна громада коридором шани зустріла свого Героя. Чин похорону відбудеться 8 грудня у церкві Різдва Пресвятої Богородиці у Великому Кунинці, рідному селі Воїна.

Про це повідомили у Вишнівецькій територіальній громаді.

«Анатолій Павлович Кравчун народився 1 липня 1966 року. З початком повномасштабного вторгнення став на захист України. Воював на Донецькому напрямку. На декілька днів приїхав додому… На жаль, наслідки війни непередбачувані: серце воїна зупинилося раптово під час відпустки.

Анатолій був щирим, добрим, товариським, люблячим чоловіком і батьком. Він любив життя, ніколи не жалівся на труднощі, завжди говорив: “Все буде добре.”

Висловлюємо щирі співчуття дружині, сину-воїнові, дочці, усій родині, близьким та усім, хто знав Анатолія. Вічна пам’ять і вічна слава Герою!» – написали на сторінці громади.

Нехай у небесній обителі буде легко і світло душі Героя! Дякуємо за Україну!

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *