Тернопільські рятувальники провели безпековий вишкіл для студентів та викладачів ЗУНУ

Тернопільські рятувальники провели безпековий вишкіл для студентів та викладачів ЗУНУ

7 грудня тернопільські рятувальники провели безпековий вишкіл для студентів, аспірантів та професорсько-викладацького складу кафедри менеджменту, публічного управління та персоналу Західноукраїнського унівнрситету.

Темою обрали питання цивільного захисту населення в умовах воєнного стану, оскільки безпека грає ключову роль у підготовці молоді, особливо в умовах війни.

Про це повідомили у пресслужбі ГУ ДСНС України в області.

Захід організовували у рамках меморандуму про співпрацю між ГУ ДСНС України у Тернопільській області та ЗУНУ.

Це вже другий такий вишкіл, який відбувається в рамках Школи лідерів ефективного управління кафедри менеджменту, публічного управління та персоналу.

Тематичні лекції, тренінги та практичні заняття були розроблені з урахуванням сучасних реалій, а лекторами виступили досвідчені фахівці структурних підрозділів Головного управління.

Учасники ознайомились з роллю, функціями, завданнями та структурою пожежно-рятувальної служби області, взяли участь у практичних семінарах щодо цивільної безпеки в умовах воєнного стану та укриття населення в захисних спорудах цивільного захисту.

Також вони долучилися до тренінгу з надання домедичної допомоги, опановували правила поведінки при виявленні вибухонебезпечних предметів. Побували в Кімнаті мінної безпеки та Музеї пожежно-рятувальної справи Тернопільщини, оглянули сучасну пожежно-рятувальну техніку та відвідали Центр управління в надзвичайних ситуаціях.

Такі тренінги будуть проводитись і надалі, сприяючи підвищенню обізнаності у сфері безпеки та допомагаючи будувати свідоме громадянське суспільство.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *