Придбати диски на авто в магазині Prokoleso

Якщо захотілось придбати обновку для своєї машини, то в цьому Вам допоможе наш інтернет-магазин, в якому можливо диски купить за найкращою ціною. Колесо було винайдене ще багато століть тому, але тільки в 21 столітті продукцію для автомобіля стали робити с урахування нових технологічних рівнів. Щодня спеціальні робітники трудяться, щоби удосконалити зовнішній вигляд, технологію виробництва й експлуатаційні особливості. Вибір повинен опиратися не тільки на привабливий вигляд і естетику, але також на безпеку.

В нашому інтернет-магазині дуже зручнокупити диски в Києві, які поєднали в собі надійні характеристики і перевірену гуму, яка зуміє захистити машину від ДТП під час поїздки.

диски купить

Види продукції на авто

Перед тим, як купити диски Київ потрібно вибрати яка продукція потрібна. Колісні товари поділяють на:

 • Штамповані;
 • Литі;
 • Ковані.

Перший варіант найбільш поширений. Він ідеально підходить для бюджетних машин, але має не привабливий зовнішній вигляд, велику вагу, малу стійкість до корозії. Другий варіант роблять методом лиття с допомогою алюмінію і магнію. Вони мають маленьку вагу, але великі експлуатаційні можливості. Ковані – це більш надійна продукція, яка  зуміє витримати значні удари. Вони міцні, а виготовлені шляхом механічної обробки. Ціна на диски буде залежати від їхнього виду, матеріалів і експлуатаційних характеристик. Тому перед тим, як купити потрібно уважно вибрати.

Вибір дисків

До основних особливостей, які треба враховувати перед тим, як диски купити відносять:

 1. Діаметр. Він може бути посадочний чи монтажний.
 2. Розташування кріпильних отворів і їх форму.
 3. Ширина.
 4. Виліт.
 5. Розмір центрального отвору.
 6. Наявність смуг для фіксації.

Навіть початківець зможе вибрати необхідний комплект, якщо використає керівництво по експлуатації й дані на офіційному сайті виробника.

купити диски в Києві

Чому краще купувати продукцію для автомобіля у нас

Наш магазин – це офіційний представник покришок в Україні. Ми маємо велику кількість переваг, завдяки яким нас обрали тисячі людей всієї країни. До них відносять:

 • Швидку доставку в будь-яке місто.
 • Величезний досвід;
 • Грамотних і привітних співробітників;
 • Гнучку цінову політику;
 • Чесні відносини;
 • Широкий асортимент;
 • Надійний і якісний товар.

За роки своєї діяльності ми створили успішну фірму, яка займається продукцією для авто. Як в Києві, так і по всій Україні ми змогли створити велику партнерську мережу. Якщо ви бажаєте купити диски на авто в Україні, то заходьте до нашого інтернет-магазину.

About The Author


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares