Привабливий відпочинок на Кіпрі

Збираючись у відпустку, кожен старається спланувати свій відпочинок. Чи не найяскравішою є поїздка до неординарного курорту на Кіпрі. Звертайтеся до туристичної агенції Поїхали з нами, і вам підберуть тур, відповідно до ваших побажань. Для цього достатньо перейти на сайт за посиланням https://poihalyznamy.com.ua/kurorty-kipru-kudy-krashhe-poyihaty-z-ditmy-a-de-krashhe-z-druzyamy/.

Відпочинок на будь-який смак

Якщо ви віддаєте перевагу спокійному сімейному відпочинку, вам сподобаються пропозиції побувати:

На старому відокремленому курорті Протарасі. Тут зручна інфраструктура, привабливі ціни. У вашому розпорядженні добре доглянуті чисті пляжі. Дітям сподобається океанаріум та шоу танцюючих фонтанів. На курорті зручно можна проводити час, починаючи з квітня, й по самий кінець жовтня.

У легендарному місті Пафосі, яке внесено до спадщини ЮНЕСКО. Кажуть на берегах з білопінного прибою у стародавні часи тут народилась Афродіта. Курорт приваблює своїми піщаними пляжами та теплим морем. Із розваг добре розвинутий водний відпочинок. Тут активно займаються дайвінгом та яхтінгом.

Якщо вам більш до вподоби вечірки та інші веселощі, вам підійде популярний курорт Айя-Напа. Тут цілодобове вирує яскраве й насичене життя. Велика кількість розваг на будь-який смак задовільнить найвередливішого клієнта. У місцевих клубах і ресторанах, аквапарках та атракціонах і день, і ніч вирує активне життя.

А якщо ви хочете цікаво провести час та одночасно приділити увагу сім’ї, також знайдеться цікаве місце. Це нетиповий курорт Нікосія, що розташувався між грецьким Кіпром і Північною частиною. Вдень тут можна замовити цікаву екскурсію по пам’ятках архітектури. А ввечері відвідати клуби чи ресторани із насиченою нічною програмою.

Переваги Поїхали з нами

Щоб побувати у будь-якому куточку мальовничого Кіпру, звертайтеся у агенцію Поїхали з нами. Тільки тут вам нададуть повний пакет послуг, актуальних на дні поїздки. Тут вам підберуть найкращий готель, причому ціна за номер може виявитись дешевшою, ніж зупинка у приватному секторі.

Працівники агенції кожні пів року перевіряють сітку готелів на острові і постійно вносять зміни. Тут ви зможете зловити гарячий тур. Причому в нього буде все включено, починаючи від авіабілету й закінчуючи розміщенням у найбільш підходящому готелі.

А якщо виникнуть якісь непорозуміння під час відпустки, ви впусту витратите кошти з вини оператора агенції, вам повернуть всі затрачені кошти. Не турбуйтесь, у будь-якому разі ваші права захищені.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *