Пилосос із мішком або без, як зробити правильний вибір?

Переваги і недоліки моделей з мішком

Почнемо з достоїнств побутової техніки з мішком, так як їх значно більше, ніж недоліків:

  • Проста конструкція, знижує імовірність виникнення несправності. За статистикою, пристрої з контейнером виходять з ладу в кілька разів частіше. Наприклад, через те, що забилися вузькі канали мультициклона. Не варто забувати і про те, що пошкодитися можуть і самі контейнери, в такому випадку на пошуки нового елемента може піти багато часу;
  • Відмінні показники всмоктуваності. Зазвичай вони вище, ніж у аналогів, оснащених контейнерами;
  • Гігієнічність. За твердженням фахівців, мішкові пилососи мають більшу гігієнічність, ніж циклонні (з контейнером). Так як витратні матеріали не тільки зберігають пил, але і фільтрують повітря. Не менш важливо і те, що мішки для пилососа мають надійні клапани, які не дозволяють пиловим частинкам «вибиратися» назовні.

Окремо скажемо про те, що побутова техніка з мішками працює не так голосно, як з контейнером. Так як елемент, розташований всередині конструкції, поглинає шум, а не створює його.

У число недоліків мішкових моделей входить необхідність регулярної покупки витратних матеріалів.

Переваги і недоліки варіантів з контейнером

Циклонним пилососам також необхідні «витратні матеріали» – фільтри, а от купувати мішки не знадобиться. Інші достоїнства такої техніки:

  • Легкість підготовки до роботи: викинути накоплене сміття з контейнера можна швидко і просто;
  • Широке різноманітність моделей. В тому числі, з необхідно високим рівнем потужності (як правило, регулювати її не можна).

Мінуси циклонів: необхідність регулярного очищення ємності, а це не самий гігієнічний процес. Крім того, пристрої досить шумні в роботі. Якщо всередину контейнера потраплять тверді і великі частки, вони стануть дряпати стінки і гуркотіти. Поступово, стінки прозорих контейнерів мутніють. Тому зрозуміти, що знаходиться в «баку» (який обсяг сміття) і в якому стані перебуває фільтруючий елемент, досить складно.

Який варіант вибрати?

Якщо ви шукайте пилосос, який не буде доставляти зайвих проблем в експлуатації, працюючи тихо і в той же час потужно, вибирайте серед варіантів з мішками. Якщо ви не хочете регулярно витрачати час і гроші на покупку витратних матеріалів, віддайте перевагу циклонам. Тим більше, що сучасні виробники постійно знижують рівень шуму останніх.


Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *