Соціальна робота: виклики сьогодення

Соціальна робота: виклики сьогодення
Під такою назвою у Тернопільському національному педагогічному університеті відбулася VIII Міжнародна науково-практична конференція, організована кафедрою соціальної педагогіки і соціальної роботи. Співорганізаторами конференції виступили кафедра соціології і соціальної роботи Університету імені Олександра Іоана Кузи м. Ясси, (Румунія), Вища лінгвістична школа м. Ченстохова (Польща), служба у справах дітей Тернопільської ОДА, ТОЦСССДМ, ГО «Центр соціального розвитку та інновацій».

З вітальним словом на пленарному засіданні виступили ректор університету Богдан Буяк, заступник голови облради Любомир Крупа, завідувач кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи Віра Поліщук.

За підтримки проекту «Реформування інтернатних закладів у Тернопільській області», що впроваджується консорціумом OPM, перший день конференції пройшов у форматі круглого столу «Впровадження сучасних підходів до надання соціальних послуг в умовах децентралізації». Позитивний досвід презентували начальник ССД ОДА Р. Дрозд, заступник директора МБО «Партнерство «Кожній дитині» З. Кияниця, професор кафедри соціальної роботи Київського університету ім. Бориса Грінченка Ж. Петрочко, директор БФ «Карітас» о. Андрій.

Наступний день конференції був не менш цікавий та інформативний. На секційних засіданнях науковці та практики презентували власний досвід і досягнення, обговорили актуальні питання з підготовки соціальних працівників у системі вищої освіти України. Презентували зарубіжний досвід організації соціальної роботи на локальному рівні, висвітлили сучасні моделі надання соціальних послуг в ОТГ, практичні аспекти роботи фахівців із соціальної роботи з різними категоріями клієнтів, схарактеризували правове регулювання, менеджмент соціальної роботи тощо. Учасники також взяли участь у роботі майстер-класів «Безпечна комунікація в кіберпросторі» та «Медіаторська діяльність у розв’язанні конфліктів».

Продуктивне спілкування, обмін практичним досвідом об’єднали представників українських та зарубіжних закладів вищої освіти, соціальних інституцій, ОТГ, ГО. Дякуємо усім за участь і зичимо натхнення та професійних злетів!

Ганна СЛОЗАНСЬКА, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри соціальної педагогіки  та соціальної роботи.

Loading...


Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares