Питання безпеки при покупці авто б/у в США

Питання безпеки при покупці авто б/у в США

Купити авто б/у в США http://autoamerica.com.ua/ – завдання, що вимагає уважного ставлення до деталей. При дотриманні «техніки безпеки» покупка може стати супервигідною, але нехтування нюансами може обійтися в копієчку. Купуючи машину в автосалоні, ви можете бути впевнені в ідеальній якості і відсутності неприємних моментів в її долі. Але як купити авто б/у в США, коли між об’єктом і покупцем хлюпається океан!

Як уникнути підводних каменів

Придбання машини на вторинному ринку Америки вигідно через зекономлені кошти. Навіть після перегону покупки на наш берег, розмитнення і невеликого ремонту економія може обчислюватися багатьма тисячами доларів. Таким чином, перед покупцем стоїть головне завдання – вибрати авто з мінімальними дефектами, в повній комплектації і за найменшою ціною.

Головним мінусом процедури покупки авто б/у в США є відстань. Ви не маєте можливості помацати і понюхати товар, тому змушені багато в чому довірятися опису і фотографіям. Слово «понюхати» наведено не випадково. Ринок США переповнений «мокрими» автомобілями, що побували під ударом стихії. Салон притоплених машин пахне водоростями і брудом, і цього на відстані не передати. Щодо «помацати» теж в ябдучко: шахраї скуповують на аукціонах биті машини, замазують дефекти, після чого намагаються ці «ляльки» продати довірливим громадянам з-за кордону.

Щоб не потрапити на такий варіант, потрібно хоча б у загальних рисах проявляти пильність. Наприклад, автомобіль, що підходить за всіма параметрами, ви знайшли. Оголошення повинно містити Vin-номер, за яким легко відшукати оголошення попереднього власника, якщо таке було. Там теж будуть фотографії, і ви моментально зрозумієте, що змінилося.

Хоча аукціони повністю відповідають за законність угоди, з історією  машини потрібно ретельно розбиратися самостійно. Величезну допомогу в цьому нададуть перевірочні портали авточек і Карфакс, що фіксують ДТП і історію технічного обслуговування. Крім того, щоб абсолютно убезпечити себе від недобросовісних продавців, ви можете звернутися до платних експертів, які для вас з’їздять до автомобіля і проведуть детальний огляд. Сміємо запевнити, що їх робота коштує тих $250, які вам доведеться заплатити за віддалене представництво ваших інтересів. У разі обману ремонт обійдеться набагато дорожче.

Потрібно завжди пам’ятати, що страховики не займаються відновленням машин, що виставляються на аукціони, продаючи їх «як є». І якщо у машини є проблеми з двигуном, барахлить коробка передач, або є вм’ятини і подряпини на кузові – це вже ваші проблеми, хоча вони і будуть вказані в ордері.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *