Роботодавці Тернопільщини запропонували цьогоріч 29,4 тисячі вакансій

Роботодавці Тернопільщини запропонували цьогоріч 29,4 тисячі вакансій

Упродовж січня-серпня цього року 5549 роботодавців запропонували жителям області 29382 вакансії.

Серед поданих вакансій у службу зайнятості 7,3 відсотки – із зарплатою вищою від середньої по області. Крім того, у базі даних служби зайнятості містилась інформація про 8531 пропозицію роботи, отриману з інших джерел, а саме із ЗМІ, Інтернет-ресурсів, оголошень тощо.

1 вересня 2019-го актуальними були 2527 вакансій, у тому числі для професіоналів – 543, кваліфікованих робітників з інструментом – 496, працівників сфери торгівлі та послуг – 420.

У розрізі професій роботодавці найбільше потребували працівників робітничих професій  – це продавці, кухарі, водії, монтери колії, офіціанти, водії тролейбуса, слюсарі з ремонту колісних транспортних засобів, в’язальники схемних джгутів, кабелів та шнурів, швачки, охоронники, електрозварники, пекарі. Залишається високим попит на професіоналів та фахівців з досвідом роботи – вчителів закладів освіти, бухгалтерів, спеціалістів державної служби (місцевого самоврядування), вихователів, медичних сестер, менеджерів. Також, роботодавці шукали підсобних робітників, вантажників, прибиральників.


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares