Родини ветеранів та загиблих захисників України можуть отримати гроші на бізнес

Родини ветеранів та загиблих захисників України можуть отримати гроші на бізнес

Близькі родичі ветеранів, а також загиблих учасників бойових дій можуть отримати 20 тисяч гривень відшкодування на ведення бізнесу. Український ветеранський фонд здійснює програму мікрофінансування підприємництва.
Взяти участь у програмі можуть ветерани, ветеранки, дружини, чоловіки, батьки, діти (у тому числі усиновлені) учасників бойових дій, а також родичі загиблих захисників та Героїв Небесної Сотні.
Як долучитися до програми? Зберіть пакет копій документів: 
паспорт заявника з пропискою;
довідка ВПО (скріншот із Дії не підходить);
виписку чи витяг з ЄДР про ФОП, чи самозайняту особу;
документ, що підтверджує статус ветерана: посвідчення УБД, посвідчення особи з інвалідністю внаслідок війни, посвідчення учасника війни;
документ, що підтверджує спільне проживання з ветераном до війни, свідоцтво про одруження чи свідоцтво про народження дитини;
документи, що підтверджують покупку після 24 лютого 2022 року для роботи бізнесу відповідно до КВЕДів (чек або видаткова накладна).
Подайте документи на сайті УВФ в розділі мікрофінансування бізнесу – https://veteranfund.com.ua/. Якщо ваша заявка відповідає вимогам, після перевірки документів і схвалення – ви отримаєте кошти протягом 10 днів.
Програма підтримки діятиме до завершення воєнного стану. Допомога надається одноразово. Питання стосовно фінансування надсилайте на пошту Фонду: veteranfundua@gmail.com
У випадку додаткових питань звертайтеся за номером телефону: + 38 (097) 177 09 39, Аліна Карбан, керівниця комунікаційного відділу УВФ.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *