«Роздуми вголос»: Віктор ЗАБІГАЙЛО, голова Тернопільської обласної організації політичної партії «Основа»

«Роздуми вголос»: Віктор ЗАБІГАЙЛО, голова Тернопільської  обласної організації політичної партії «Основа»
Обговорення інтерв’ю з Тарутою в студії Гордона

Лідер нашої партії Сергій Тарута дав інтерв’ю Гордону, в якому відповів на всі запитання скептиків і дуже чітко та однозначно пояснив і основні елементи своєї передвиборної програми, і розповів про те, хто для нього та «Основи» союзники в нинішній політичній ситуації.

Сергій .Олексійович представив також своє бачення того, якими людськими якостями повинен володіти новий президент України.

«Щодо людських якостей, то це повинен бути ефективний управлінець. Повинен бути порядний, вольовий, жорсткий у прийнятті рішень, але головне, щоб у нього було чітке уявлення, яку країну ми будуємо. І тут дуже важливо, щоб у нього була репутація достатня для того, щоб об’єднувати крану. Тому що зараз це дуже важливо: об’єднати українців, об’єднати бізнесменів, підприємців, політиків навколо майбутнього держави», – сказав Тарута.

Він пояснив, завдяки чому буде напередодні виборів рости його президентський рейтинг. На думку Тарути, найважливіший фактор майбутніх виборів – це виборці, які ще не визначилися. Вони не хочуть голосувати за «старих» політиків і шукають достойного кандидата серед нових облич.

«Я вважаю, що в Україні достатньо розумних людей, які сьогодні не визначилися. Ми бачимо, що більше 20 відсотків не визначились. Вони не хочуть голосувати за старих політиків, але тепер важливо, щоб вони розібралися в нових політиках. А їх дуже багато. 9 людей подали документи для участі в цих змаганнях. Зрозуміло було, що залишиться 40-50. І тепер важливо, щоб українці розібралися, хто говорить, а хто справді знає, робив і може зробити, у кого для цього є компетенція. І я сподіваюся, що мільйони українців зроблять правильний вибір. Не емоціями, не серцем, як це часто робиться, а зроблять вибір розумом», – наголосив Тарута.

Він розповів про те, як буде формувати свою команду, коли він і партія «Основа» прийдуть до влади.

«Є пропозиція по три людини на кожну посаду, і дуже важливо, щоб потім кращих із цих трьох не тільки за моєю рекомендацією, а й через процедуру парламенту назначили. Але я гарантую, що кожен із них професіонал, порядний і патріот. Це те, що необхідно нашій країні, особливо, що стосується позицій генпрокурора, керівників СБУ, Міністерства оборони, начальника Генерального штабу, МВС. Це дуже важливі позиції для дотримання безпеки, внутрішньої, зовнішньої. Але дуже важлива і команда прем’єра, команда уряду. Багато, хто сьогодні не планує прийти до влади, під мою репутацію готові залишити свої улюблені справи», – розповів політик.

Прокоментував Тарута і те, хто фінансує його передвиборчу кампанію.

«Значну частину особисто я фінансую із сім’єю. І що дуже важливо, величезна кількість людей, які повірили в команду «Основи», які розуміють загрози для крани й що необхідно сьогодні об’єднатися для того, щоб дійсно розум переміг і ми могли сформувати правильну коаліцію в парламенті. Ті, які вірять у перемогу на парламентських виборах, вони сьогодні теж фінансують. І це значно менше, ніж фінансується сьогодні кампанія Петра Олексійовича чи інших кандидатів. Але ми дуже ефективно використовуємо кожну копійку. Ми не займаємося обливанням брудом інших, як це сьогодні робиться. Ми не займаємося підкупом, і тому ефективно використовуємо кошти», – пояснив Сергій Олексійович.

В інтерв’ю Гордону Тарута перше розказав, хто з політиків, які представляють інші політичні сили, після виборів зможе разом із «Основою» побудувати нову систему влади в Україні. Такими він назвав Юлію Тимошенко, Анатолія Гриценка та Андрія Садового, пояснивши, у чому сильні якості кожного з цих політиків.

«Я завжди старався об’єднувати, запрошувати не навколо прізвища Тарути чи когось іншого, а навколо цілей, навколо програми. І найбільш близькі ідеї, співзвучні нашій доктрині «Україна 2030», – це те, що є в програмах Юлії Тимошенко, Садового, Гриценка. У Юлії Тимошенко достатньо прописані заходи щодо перезавантаження за новим суспільним договором, щодо нової Конституції. У Гриценка – щодо обороноздатності. Країна, яка сьогодні має такого сусіда, зобов’язана мати дуже сильну, ефективну, оборонну армію і систему. У Садового – частина щодо інфраструктури, яка теж важлива», – сказав Тарута.

Завершилося інтерв’ю вдалим жартом про Зеленського. Гордон зауважив, що, враховуючи деяку зовнішню подібність Тарути з голлівудським актором Вуді Аленом, політик міг би розглянути можливість зніматися в кіно.

«У нас серед кандидатів уже є один актор. Я буду займатися справою. Зараз для країни це дуже важливо», – відповів Тарута.

На мою думку, кожному українцю, який хоче обирати розумом, обов’язково потрібно ознайомитися з інтерв’ю Тарути з Гордоном.


Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *