Рятувальники дбають, аби великодні свята пройшли на Тернопільщині без надзвичайних пригод (ФОТО)

Рятувальники дбають, аби великодні свята пройшли на Тернопільщині без надзвичайних пригод (ФОТО)

Незабаром, 28 квітня, в Україні відзначатимуть одне з найбільш шанованих християнських свят – Великдень.

Урочисті церковні заходи традиційно пов’язані зі скупченням великої кількості людей та масовим використанням свічок у культових спорудах. З метою профілактики виникнення надзвичайних подій, напередодні свята, співробітники Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області здійснюють заходи, спрямовані на гарантування пожежної та техногенної безпеки у церквах.

Під час передсвяткових інспектувань рятувальники проводять інструктажі зі священнослужителями, представниками церковних комітетів та прихожанами щодо дотримання вимог законодавства у сфері пожежної та техногенної безпеки, вручають їм інформаційні листівки та нагадують як діяти у випадку виникнення пожежі. Особливу увагу фахівці ДСНС звертають на наявність первинних засобів пожежогасіння, стан евакуаційних виходів, протипожежного водопостачання, справність електромережі тощо.

Інформація, за результатами перевірок, надається місцевим органам виконавчої влади, місцевого самоврядування та керівникам релігійних конфесій, для вжиття відповідних заходів реагування щодо покращення протипожежного стану в місцях проведення Пасхальних богослужінь.

Аби свята пройшли без надзвичайних пригод, під час Великодня пожежно-рятувальні підрозділи працюватимуть в посиленому режимі.

 


Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *