У ТНЕУ – ювілейний випуск магістрів державної служби (ФОТО)

У ТНЕУ – ювілейний випуск магістрів державної служби (ФОТО)

У Тернопільському національному економічному університеті відбулася хвилююча та знаменна подія – 20-й ювілейний випуск магістрів за освітньо-професійною програмою «Державна служба». У рамках урочистостей відбулося засідання круглого столу «Публічна служба в Україні: реалії та перспективи розвитку в умовах децентралізації».

Під час наукового заходу колеги обговорювали результати та перспективи модернізації публічної служби в умовах децентралізації на засадах державності, професійності, дотримання європейських цінностей, поглиблення партнерства між органами влади, науковими та освітніми установами в сфері професійної підготовки магістрів за спеціальністю  «Публічне управління та адміністрування» в контексті новітніх викликів. Модератором круглого столу виступив директор Центру підготовки магістрів державної служби ТНЕУ Олег Тимофійович Іващук.

Задля поглиблення співпраці та окреслення її нових напрямів між Тернопільським національним економічним університетом і Національним агентством України з питань державної служби було підписано Меморандум. До підписання запросили ректора ТНЕУ Андрія Ігоровича Крисоватого і голову Нацагентства Костянтина Олександровича Ващенка.

Також було підписано Договір про співпрацю між Тернопільським національним економічним університетом, Тернопільською обласною державною адміністрацією і Тернопільською обласною радою. Документ передбачає розширення і поглиблення змісту спільної наукової роботи та професійного навчання державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування, зокрема підготовки здобувачів вищої освіти за освітнім ступенем «Магістр» за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування» галузі знань «Публічне управління та адміністрування». Договір підписали А. Крисоватий, С. Барна, В. Овчарук.

Після розгляду робочих питань розпочалась урочиста церемонія вручення дипломів випускникам Центру підготовки магістрів державної служби ТНЕУ, яких цьогоріч 147.

До винуватців свята звернувся ректор університету Андрій Ігорович Крисоватий: «Мантія, яку ви одягнули сьогодні, – це не просто атрибут, а, насамперед, символ вашого успіху. Будьте амбіційними, ставте перед собою нелегкі завдання та високі цілі, використовуйте кожну можливість на шляху до самовдосконалення».

Вітаючи випускників, голова Національного агентства України з питань державної служби, доктор політичних наук, професор Ващенко Костянтин Олександрович  зауважив: «Навчання і самоосвіта повинні тривати упродовж всього життя. Завжди вірте у себе та власні сили, і тоді ви обов’язково досягнете бажаних висот. Диплом магістра – це одночасно фініш і старт!».

«Серед сьогоднішніх випускників я бачу багато знайомих облич, працівників місцевого самоврядування, працівників обласних та районних державних адміністрацій. Переконаний, що Ваш подальший професійний шлях буде успішним та сповнений яскравих сторінок», – звернувся до випускників голова Тернопільської ОДА Степан Степанович Барна.

В урочистостях взяли участь начальник міжрегіонального управління Нацдержслужби у Чернівецькій, Івано-Франківській та Тернопільській областях, доктор наук з державного управління, доцент, заслужений юрист України Онищук Світлана Василівна, заступник начальника Міжрегіонального управління Нацдержслужби у Чернівецькій, Івано-Франківській та Тернопільській областях Макаревич Галина Василівна, голова ДЕК, керівник апарату Тернопільської обласної державної адміністрації Сікіринський Віталій Володимирович, голова ДЕК, начальник відділу кадрового забезпечення Тернопільської міської ради Стандерт Василь Володимирович.

Від імені випускників зі словами вдячності до своїх наставників звернулися Головата Надія Василівна, Шумада Віктор Володимирович та Хома Ольга Зіновіївна.


Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *