Що потрібно знати тернопільським підприємцям про кооперацію

Що потрібно знати тернопільським підприємцям про кооперацію

Місцевим підприємцям з ексклюзивними бізнес-ідеями, втілення яких потребує міжнародної донорської підтримки, тернопільський бізнесмен Михайло Ратушняк повідомив наступне:
– Спочатку – організація, а вже тоді – підтримка та допомога. Така структура максимально гарантує цільове використання коштів та мінімізує ризик-фактор країни перед донорськими організаціями, що фінансують Програму «Оздоровлення економіки України». Побудовою такої спілки і займається «Ай.Ем.Ті.Ді.-ІНТЕРНЕШНЛ», координатором якої у нашій області працює Ольга Боднар.
Іншими словами, «Ай.Ем.Ті.Ді.-ІНТЕРНЕШНЛ», – це комплексний Міжнародний ресурсний провайдер в Україні, а не як то було за старою схемою, традиційний безвідповідальний розподільник індивідуальних розрізнених і неконтрольованих грантів для окремих суб’єктів господарської та соціальної діяльності. Споживче Товариство виступає перед міжнародними донорськими організаціями єдиним перевіреним і відповідальним ресурсоотримувачем в Україні для великої багатотисячної організації, до складу якої входять як фізичні так і юридичні особи. Воно створює в Україні власні територіальні філії обласного та місцевого значення, здійснює цільове фінансування та ресурсне забезпечення бізнес-ідей та соціальних проектів кожного учасника такого об’єднання. А курує та надає масштабну, багатогранну допомогу в реалізації Програми «Оздоровлення економіки України» відомий у всьому світі Інститут багатовекторної дипломатії (IMTD).


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares