Секрет молока з медом

Секрет молока з медом

До складу меду входить безліч корисних для організму компонентів. Це вітаміни, амінокислоти, антиоксиданти та інші складові. Завдяки цьому гаряче молоко з медом має масу неповторних властивостей.

Так, воно підсилює процес утворення поту, разом з яким з організму виводяться шкідливі токсини і бактерії. Тому засіб використовують у лікуванні простудних захворювань і запальних процесів. Підходить для застосування під час вагітності та в дитячому віці.

Більш того, молоко містить амінокислоту триптофан, що бере участь у синтезі гормону серотоніну, який відповідає за нормальний емоційний стан людини. Його дефіцит в організмі стає причиною депресій, безсоння, дратівливості, порушень психіки.

Для приготування лікувального засобу беруть півлітра молока і столову ложку натурального бджолиного меду. Молоко кип’ятять, злегка охолоджують і тільки після цього додають мед.

Не можна розчиняти його в кип’яченому молоці, оскільки від цього компоненти руйнуються, втрачаючи свої корисні якості. Засіб необхідно випити за один підхід незадовго до сну. Дуже ефективно при застуді.

Тим не менш, такий засіб застосовується і в інших областях.

Його п’ють для боротьби з безсонням. Після вживання гарячого молока з медом всі м’язи розслабляються, а людина засинає дуже швидко. У кишечнику молоко швидко всмоктується, тому користь від його вживання спостерігається практично відразу ж.

Випита зранку склянка теплого молока діє як послаблююче. Пити його слід приблизно за годину до виходу з дому. Вважається, що за рахунок цього збільшується витривалість організму, тонізуються м’язи, сповільнюється процес старіння.

Loading...
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares