“Сільські посиденьки з мером” влаштовують на Лановеччині

“Сільські посиденьки з мером” влаштовують на Лановеччині

Такий інформаційний захід відбудеться 18 серпня у с. Якимівці Лановецької ОТГ з 14.00. Мешканці матимуть змогу у неофіційному форматі поспілкуватися із головою громади Романом Казновецьким, отримати відповіді на запитання.

Цей захід проходитиме у рамках вуличної акції «Впливай на бюджет своєї громади!». У цей час у с. Якимівка діятиме консультаційний пункт.  Основними завданнями проведення вуличної акції є інформування жителів громади про питання місцевих бюджетів та їх залучення до бюджетного процесу на місцевому рівні. Зокрема, всі зацікавлені жителі громад зможуть підійти до наметів партнерства “За прозорі місцеві бюджети!”, або ОТГ, отримати усні консультації та роз’яснення стосовно місцевих бюджетів, а також просвітницьку поліграфічну продукцію з бюджетних питань. Для більшого привернення уваги та ілюстрації проблем місцевих бюджетів протягом акції будуть проведені перфоманси «Де твої гроші в місцевому бюджеті?».

Кожен житель громади може надати власні бюджетні пропозиції. Зробити це можна протягом серпня-вересня, скриньки для цього будуть розміщені у різних населених пунктах громади. Також пропозиції від жителів громад будуть збиратися за аналогічною формою в режимі онлайн на інформаційних ресурсах організаторів акції та в соціальних мережах. Всі зібрані пропозиції будуть розглянуті, а мешканці отримають публічний звіт про те, які з них враховані у планах на 2020 фінансовий рік.


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares