Скільки вільних робочих місць та вакансій є в Тернополі

Скільки вільних робочих місць та вакансій є в Тернополі

За останні 5 місяців 2022 року в Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості у пошуках роботи перебували 543 внутрішньо переміщених особи з регіонів України, де ведуться бойові дії, з яких – 450 осіб мали статус безробітного. Станом на 1 серпня 2022 року на обліку у центрі зайнятості перебували 198 осіб, з яких – 191 особа мали статус безробітного.

Вживаються заходи щодо сприяння їм у підборі підходящої роботи.

Відповідно до «Порядку надання роботодавцю компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні», у квітні-липні для 59 суб’єктів підприємницької діяльності, які проводять свою діяльність на території Тернопільської МТГ, надано компенсацію витрат на оплату праці за працевлаштування 112-ти внутрішньо переміщених осіб.

Станом на 1 серпня на 80 підприємствах, установах та організаціях, які фактично проводять діяльність на території Тернопільської МТГ, наявна інформація про 183 вільних робочих місця та вакантних посад, у тому числі на посади службовців – 95 вакансій, на посади за робітничими професіями – 85 вакансій, на посади, які не потребують кваліфікації – 3 вакансії. Для працевлаштування осіб з інвалідністю наявні 13 вакансій.

Всього за січень-липень 2022 року Тернопільський міськрайонний центр зайнятості від 395 суб’єктів підприємницької діяльності отримав інформацію про наявність 1606 вакансій.

Шановні роботодавці! Якщо Ви можете запропонувати роботу переселенцям, зверніться у місцевий підрозділ служби зайнятості. Можна подати вакансію через чат-бот @DCZWorkNowBbot, вона одразу буде опублікована і рекрутери почнуть підбір кандидатів.

Спільними зусиллями допоможемо знайти роботу переселенцям!

Довідки можна отримати за телефонами Тернопільського міськрайонного центру зайнятості – (0352) 52-74-52(0352)52-71-35,(0352)52-44-47(0352)23-51-46.

Роботодавцям та шукачам роботи – чат-боти від служби зайнятості тут: https://ter.dcz.gov.ua/novyna/robotodavcyam-ta-shukacham-roboty-chat-boty-vid-sluzhby-zaynyatosti-0 

Працюємо на благо України та українців!

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *