Співпраця навчально-наукового інституту комунікацій ЗУНУ з нідерландськими стейкхолдерами: важливо для сьогодення та майбутнього

Співпраця навчально-наукового інституту комунікацій ЗУНУ з нідерландськими стейкхолдерами: важливо для сьогодення та майбутнього

Представники Західноукраїнського національного університету відвідали іноземних стейкхолдерів освітньої програми «Психологія перемовин та медіація» – Нідерландську поліцейську академію в Апельдорні. Цей візит став можливим завдяки потужній підтримці Нідерландської бізнес-академії в особі її ректора, професора Яна ван Звітена.

Основною метою членів делегації Оксани Коваль – директорки навчально-наукового інституту комунікацій та Анастасії Мартиневич – координаторки з міжнародної діяльності ННІК було закласти основу для майбутньої співпраці у сферах, що мають критичне значення для України в академічній та науково-дослідницькій діяльності. Обговорення, що відбулися під час візиту, були зосереджені на пошуку шляхів співпраці, які принесуть взаємну користь обом установам.

Під час візиту працівники Нідерландської поліцейської академії Теун-Пітер де Сну – кандидат PhD з клінічної психології Інституту мозку, пізнання та поведінки Дондерса, дослідник стресостійкості поліцейських та Пол Мосс – керівник дослідницької групи Нідерландської поліцейської академії поділилися цінним досвідом та матеріалами, які мають велике значення для українських фахівців.

Ці матеріали включають: «Дослідження резильєнтності: Про людські процеси в роботі поліції» (серія досліджень Поліцейської академії); «Історії життєстійкості в практиці роботи поліції» (що дає уявлення про реальні сценарії та досвід); «Інновації, співпраця та лідерство – ключ до інноваційної екосистеми» (досліджує ключові аспекти сучасної поліцейської діяльності); «Стратегічний план досліджень для поліції на 2023-2026 роки» (окреслює стратегічне бачення та цілі майбутніх досліджень).

«Обмін знаннями та ресурсами під час цього візиту є свідченням сильного духу міжнародного співробітництва та взаємодії у просуванні академічних та дослідницьких досягнень. Ми висловлюємо щиру подяку професору Яну ван Звітену та всій команді Нідерландської бізнес-академії за сприяння цьому збагачуючому досвіду й сподіваємося на плідну співпрацю в майбутньому», – йдеться у повідомленні класичного університету Тернополя.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *