Спліт системи – особливості настінних кондиціонерів

Завдяки можливостям сучасної техніки ми маємо нагоду контролювати рівень температури в наших оселях. Якщо колись нам було під силу обігріти свій дім за допомогою камінів, то зараз в сучасних помешканнях все частіше можна побачити зручні в користуванні кондиціонери, які стали справжнім спасінням у жаркі літні дні. Сьогодні на зміну громіздким кондиціонерам старих зразків прийшли нові компактні моделі спліт-систем.

Спліт-система як вид настінних кондиціонерів

Спліт-система є одним з різновидів настінних кондиціонерів, який складається із зовнішньої та внутрішньої частин. Зовнішня частина спліт-системи представляє собою компресор-конденсатор, а внутрішня виконує функцію випарника. Принцип дії кондиціонера полягає у тому що з теплообмінника зовнішнього блоку за допомогою мідної труби надходить фреон до теплообмінника внутрішнього блоку, де відбувається обдув вентилятором. Таким чином утворюється холодне повітря.

Особливості вибору настінної спліт-системи

Придбати спліт-системи настінного типу можна тут https://sp-climate.com/catalog/split-sistemy/typ_kondytsyonera-is-nastennyy/. Компанія СП-Клімат пропонує придбати побутові настінні кондиціонери які виготовлені відомими виробниками. Зробити замовлення можна на сайті магазину, попередньо ознайомившись з інформацією про пристрій який вас зацікавив. Придбавши кондиціонер в інтернет-магазині СП-Клімат, ви залишитесь задоволені якістю обраної продукції.

Особливістю настінних спліт-систем є те що вони досить компактні і зазвичай дуже вдало вписуються в будь-який інтер’єр, тому вибирати їх потрібно виходячи з параметрів потужності та враховуючи фактор наявності або відсутності додаткових функцій.

Переваги і недоліки спліт-систем настінного типу

Будь-яка спліт-система має свої переваги та недоліки. До достоїнств цього пристрою можна віднести:

  • Компактний розмір
  • Зручність в експлуатації
  • Виведення на вулицю зайвого шуму та тепла які утворюються під час роботи агрегату
  • Корпус установки стійкий до пошкоджень
  • Наявність функції «Зима-Літо»
  • Можливість керувати системою через пульт управління
  • Допустимість використання агрегату в приміщеннях з підвищеною запиленістю

Основними недоліками настінних спліт-систем є:

  • Складний процес монтажу
  • Обмеження за місцем встановлення

Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *