Список найкращих брендових годинників

Список найкращих брендових годинників

З кожним роком торгових марок, що займаються виробництвом годинників, стає все більше. Деякі з них з-за високої конкуренції практично відразу йдуть з ринку. Справжні ж лідери вже кілька десятиліть перебувають на верхніх рядках списку кращих брендів і постійно радують своїх шанувальників новими моделями. Якщо хочеться придбати щось особливе – зверніть увагу на ломбард VIPGOLD – на сайті цього ломбарду https://vipgold.in.ua/uk/vip-lombard представлено багато елітних годинників.

Як складаються рейтинги кращих виробників

У кожної людини може бути своя думка щодо кращого виробника наручних годинників. Однак на основі деяких факторів бізнес-журнали та деякі шановні портали все ж змогли скласти список найкращих брендових моделей. Списки формуються, виходячи з престижності бренду, річного товарообігу, впізнаваності та популярності.

Кращі брендові годинники

Сьогодні кращими виробниками годин вважаються наступні компанії:

1. Patek Philippe. Дана швейцарська компанія виробляє високоякісні годинники підвищеної складності. Це пояснює факт того, що в рік компанія випускає не більше 16 тисяч виробів. Patek Philippe прославилася своїм механізмом Calibri-89, який має 36 функцій і складається з 1728 деталей. Таку модель, коли будуть потрібні гроші, завжди можна буде вигідно продати, звернувшись в ломбард, яким здійснюється скупка годинників в Україні.

2. Vacheron Constantin. Годинники цієї марки носять тільки заможні і багаті люди. Найдешевша модель обійдеться покупцеві в 9 тисяч доларів. У більшості випадків компанія робить годинник конкретно під замовника. Клієнт може сам вибрати дизайн виробу, а також матеріали, з яких воно буде виготовлено.

3. Audemars Piguet. Даний бренд можна побачити в складі якого-небудь холдингу. Його популярність пояснюється тільки досягненнями і зусиллями співробітників компанії. Всі зразки збираються вручну, тому в рік випускається не більше 15 тисяч екземплярів годинників Audemars Piguet. Цікавим фактом є те, що на кожну модель наноситься індивідуальний номер і підпис її автора.

4. Rolex. Даного виробника розкішних годинників знає практично кожен. У своїй сфері Rolex був першовідкривачем. Ця компанія першою змогла створити водонепроникний годинник. Варто відзначити, що всі елементи, з яких створюються годинник Rolex, іменні і виготовляються самою компанією.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares