Студентка ТНЕУ – фіналістка Національного фестивалю-конкурсу пісень із мюзиклів імені Джорджа Гершвіна (Польща) (ФОТО)

Студентка ТНЕУ – фіналістка Національного фестивалю-конкурсу пісень із мюзиклів імені Джорджа Гершвіна (Польща) (ФОТО)

Фестивальне літо тішить своїми здобутками. Активними учасниками всеукраїнських та міжнародних мистецьких фестивалів щороку стають солісти та творчі колективи Тернопільського національного економічного університету.

Нещодавно повернулась із Національного фестивалю-конкурсу пісень із мюзиклів імені Джорджа Гершвіна (Польща) солістка народного театру пісні «Для Тебе», гурту «Кралечки», учасниця хору «TNEU Voice» та ансамблю мажореток, студентка ННІІОТ Елеонора Атаманчук. Дівчина пройшла у десятку кращих та стала фіналісткою фестивалю, повернулась із незабутніми емоціями  та гарним настроєм.

«Для мене цей конкурс – неабиякий досвід, адже це моя перша «європейська» сцена. Приємно, що у фестивалі брали участь і українці. Загалом між учасниками склалася дуже приємна атмосфера, незважаючи на мовний бар’єр, мені було цікаво спілкуватися з усіма. На сцені довелося змагатися зі справжніми професіоналами – солістами музичних академій, театрів, опер. Щоб створити повноцінний сценічний образ, я не тільки співала, але і використовувала хореографічні елементи в джазовому стилі. Гадаю, такі фестивалі розвивають, допомагають набути досвіду та повірити у себе», – поділилась враженнями Елеонора Атаманчук.


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares