Студенти кафедри міжнародних відносин та дипломатії діляться враженнями про навчання в ЗУНУ

Студенти кафедри міжнародних відносин та дипломатії діляться враженнями про навчання в ЗУНУ

Вікторія Дорош, випускниця ОС «Бакалавр», brand аmbassador кафедри міжнародних відносин та дипломатії навчально-наукового інституту міжнародних відносин ім. Б. Д. Гаврилишина ЗУНУ розповідає про свій досвід навчання за освітньо-професійною програмою «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії»:

«Швидко пролетіли чотири роки мого навчання у Західноукраїнському національному університеті за освітньою програмою «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії». Під час навчання я отримала не тільки теоретичні знання, але й практичні навики, які допомагають мені розвиватися у професійній сфері.

Особливо запамʼяталась моя виробнича практика наприкінці 4-курсу, яку я проходила в IT компанії «MagneticOne». Це одна з провідних компаній-розробників інноваційного програмного забезпечення в Тернополі, яка цінує творчість, професіоналізм і відкрита до нових ідей. Під час проходження практики я познайомилась з командою талановитих молодих людей різних професій та отримала можливість перевірити свої знання в реальному бізнес-середовищі. На практиці я мала змогу спостерігати за процесом міжнародного спілкування, ознайомитися з особливостями співпраці компанії з представниками різних культур та отримала цінний досвід у сфері міжкультурної комунікації. У «MagneticOne» я побачила як командно вирішуються складні питання у сфері бізнесу та взаємодії з партнерами. Це стало для мене цінним уроком про те, як важливо будувати довіру та співробітництво у міжнародному бізнесі.

Зараз я готуюся до продовження навчання у магістратурі за освітньою програмою «М іжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії», щоб поглибити свої знання та професійно зростати в майбутньому».

#step_by_step_to_the_dream

Контактна інформація:

Кафедра міжнародних відносин та дипломатії (кабінет 1414)

вул. Львівська, 11 (центральний корпус, 4-й поверх), м. Тернопіль
Тел.:  +38 096 938 68 60

Е-mail: kafedra.mvd@wunu.edu.ua

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *