Студенти ТНЕУ – учасники гри-симуляції (ФОТО)

Студенти ТНЕУ – учасники гри-симуляції (ФОТО)
10 жовтня студенти Тернопільського національного економічного університету мали унікальну можливість долучитися до гри-симуляції, яку організували Костянтин Ромашко – менеджер європейських проектів та Діанна Бущук – координатор проектів Представництва Європейського Союзу в Україні. Захід організований спільно з Інформаційним центром ЄС у ТНЕУ.

0073

Привітав учасників зустрічі проректор з науково-педагогічної роботи (міжнародна діяльність) Григорій Леонардович Монастирський: «Дуже приємно, що такі заходи відбуваються у стінах нашого вищого навчального закладу. Цінуємо співпрацю з Представництвом ЄС в Україні, адже це можливість дізнатися більше про механізм прийняття рішень у структурах ЄС, процедуру голосування країн-учасниць. Сьогоднішня гра допоможе студентам навчитися комунікувати, обґрунтовувати свої рішення, відстоювати власну позицію. ТНЕУ відкритий для інновацій та цікавих ідей».

Під час гри-симуляції учасники мали можливість детальніше дізнатися про організаційну структуру Європейського Союзу, а також про діяльність його головних інституцій.

«Такі заходи спонукають замислитися над проблемними ситуаціями й дають можливість навчитися правильно вирішувати їх. Кожен із нас попрацював у ролі Міністра закордонних справ певної країни. Нам створювали проблемні ситуації, з яких потрібно було шукати вихід. Ми вчилися знаходити компроміс», – поділився враженнями студент факультету фінансів Максим Магас.

Після завершення гри усі студенти отримали заохочувальні подарунки від Представництва Європейського Союзу в Україні, а найактивніші були нагороджені кепками та футболками.

Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *