Сучасну амбулаторію відкрили у Великогаївській ОТГ

Сучасну амбулаторію відкрили у Великогаївській ОТГ

На сьогоднішній день вкрай актуальним є питання надання якісної медичної допомоги сільському населенню. Одне з головних завдань – це створення гідних умов для роботи медичного персоналу.

У реконструйованому закладі у Великих Гаях працює 3 сімейних лікарі, педіатр, медсестри, фельдшери, а це дає можливість надавати більш кваліфіковані та якісні послуги пацієнтам. Власне, оновлену та сучасну амбулаторію відкрили у Великогаївській громаді в неділю, 17 березня. Реконструкцію здійснено на базі колишнього фельдшерсько-акушерського пункту. Вартість проекту понад 10 млн. грн., половина з яких – власні кошти громади.

«Держава ставить завдання про реалізацію стратегії соціального захисту медпрацівників та сімейних лікарів. Новий етап реформи медицини дав можливість підняти їм заробітні плати. Зокрема, у Великогаївській громаді середня заробітна плата сімейного лікаря складає понад 14 тисяч гривень, а медперсоналу – понад 8 тисяч. Медичні працівники роблять все можливе для того, аби людина відчувала себе комфортно, адже від цього залежать їхні доходи», – зазначив голова облдержадміністрації Степан Барна під час відкриття оновленої Великогаївської амбулаторії.


Loading...Схожі публікації

1 коментар

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares