Свято радості і дитинства: «Веселі канікули з Богом» відбулися у Городищі на Тернопільщині (ФОТО)

Канікули – це така довгоочікувана пора для школярів. Однак дуже важливо, щоб цей літній відпочинок проходив весело і з користю для дитини. При церкві Успіння Пресвятої Богородиці в селі Городищі Козівського району організували відпочинковий табір «Веселі канікули з Богом». Це був неймовірний час для дітвори, наповнений цікавими пригодами, іграми, майстер-класами і що найважливіше – духовним вихованням.

Кожен день табору традиційно розпочинався у храмі з Богослужіння та катехизації, які проводить отець-парох Богдан Зінченко. Далі діти вирушали в Будинок культури. Тут вони разом співали, танцювали, грали у різні ігри, малювали малюнки на асфальті під керівництвом директора Будинку культури Василя Пушкара та аніматора  Олі Берези.

Але на цьому всі пригоди не закінчувалися. Далі школярі йшли в парк «Здоров’я», де ласували смачними обідами, які готували для них отець Василь Лопух та Оля  Верхоляк.

А ще у дітей була чудова нагода під час табору навчитися чогось нового і віднайти нові хобі. Надзвичайно цікаві майстер-класи  проводили для хлопчиків і дівчат аніматори Оля Береза, Оксана Залеська, Надя Кушнір. Як було приємно бачити щасливі обличчя дітей, коли кожен з них зумів зробити виріб власними руками. Браслети з кольорових стрічок, листівки, єдинороги, сердечка з паперу  – все це діти виготовляли протягом тижня.

Родзинкою відпочинку став приїзд народного цирку з Микулинців. Діти захоплююче спостерігали за дрисерованими собачками і голубами і щиро аплодували артистам.

Незамітно промайнули дні відпочинкового табору «Канікули з Богом», проте фотографії нагадуватимуть учасникам про ті щасливі миті і веселий час, проведений разом з друзями. Особливо пам’ятними стали ці дні для сестер Софії і Вероніки Табаки, які приїхали із США в гості до бабусі. А ще Вероніка відсвяткувала день народження під час табору, тож усі учасники їй  співали наше традиційне «Многая літа».

Щиро хочемо подякували спонсорам відпочинкового табору Олегу Богдану, Надії Куцан, Галині Дзідзінські. Дякуємо всім за щасливо проведений час!

Оля Береза, с. Городище.

Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *