Тернопільщина: за два місяці у складі ТВК відбулося більше 100 замін (ІНФОГРАФІКА)

Тернопільщина: за два місяці у складі ТВК відбулося більше 100 замін (ІНФОГРАФІКА)
Громадянська мережа ОПОРА проаналізувала постанови Центральної виборчої комісії, в період від 15 серпня по 15 жовтня, про заміни в складі територіальних виборчих комісій, що здійснюють підготовку та проведення місцевих виборів в межах Тернопільської області. За цей проміжок часу, за підрахунками ОПОРИ, відбулося 106 замін, з них 17 стосувалися керівного складу комісій.

За підрахунками ОПОРИ, найбільша кількість замін відбулася у складі Тернопільської районної ТВК – 12, а найменше у Кременецькій районній та Теребовлянській міській ТВК – по одній заміні у штаті.

Найчастіше ЦВК достроково припиняла повноваження членів комісій та включала до їхнього складу інших осіб за поданням організації партії «Опозиційна платформа – за життя», у 29 випадках, що становить 27% усіх замін.

Також серед лідерів за кількістю подань щодо заміни членів ТВК Тернопільщини є організації партій «Європейська солідарність» – 13 замін (12%), «Правий сектор» – 10 замін та одне припинення повноважень (10%), а також «Нова політика» – 10 замін (9%).

ОПОРА також повідомляла про перші заміни в складі територіальних виборчих комісій. 14 серпня відповідно до постанови №179 ЦВК у складах 8 ТВК Тернопільської області відбулося 10 замін, 60% яких стосувалися партії «Нова політика».

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares