Тернопільська легкоатлетка Русаліна Поворознюк  – срібна призерка командного чемпіонату України у спортивній ходьбі

Тернопільська легкоатлетка Русаліна Поворознюк  – срібна призерка командного чемпіонату України у спортивній ходьбі

У Луцьку завершився командний чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих і молоді. Змагання були основним відбірковим стартом на командний чемпіонат Європи, тому участь у них взяли більшість лідерів збірної. У спортивній ходьбі на 5000 метрів серед жінок з результатом 22:59.50 друге місце посіла тернопільська легкоатлетка Русаліна Поворознюк. Спортсменка – кандидат у майстри спорту, представляє обласну ШВСМ, тренер Ярослав Смечук.

Додамо, що перемогу у цьому виді здобула Олександра Оляновська з Київської області (22:46.39), а на третьому міце легкоатлетка з Житомира Тамара Гаврилюк (23:04.72).

Щодо виступів на чемпіонаті України в Луцьку інших тернопільських спортсменів, то в бігу на 3000 метрів з перешкодами серед чоловіків Владислав Кравчук з результатом 9:27.83 був шостим (МОН, ШВСМ, тренери Богдан Дуда, Оксана Дуда). А у штовханні ядра (7,260 кг) КМС Олександр Шилівський з результатом 16.57 посів сьоме місце (МОН, КУТОР «ОДЮСШ з літніх видів спорту», тренери Іван Панасюк та Олег Данилюк).


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares