Тернопільська “Нива” розгромила “Поділля” у контрольному поєдинку

Черговий контрольний поєдинок футбольний клуб “Нива” провів у Хмельницькому. Цього разу тернополянам вдалося залишити свої ворота у недоторканності, пише Спорт Тернопільщини.

Суперником “Ниви” стало місцеве “Поділля”, яке напередодні провело результативний спаринг із “Агробізнесом” (2:2). Нагадаємо, що у цьому сезоні Другої ліги тернополяни та хмельничани двічі зіграли внічию (2:2 та 0:0).

Гості протягом матчу багато часу провели у атаках, що й стало наслідком трьох забитих голів. У першому таймі відзначився Сергій Кисленко. Нападник ударом головою вразив нижній кут воріт “Поділля” після подачі з кутового.

Після перерви тренерський штаб “Ниви” вдався до ряду замін. У середині тайму, після обрізки суперника, тернополяни зуміли провести швидку атаку, яка завершилася результативним виходом сам-на-сам від Мирона Бідного.

А за кілька хвилин Мирон виступив асистентом, простріливши вздовж лінії воріт на Дедуха, який розстріляв пусті ворота.

У найближчу суботу “Нива” проведе заключний матч на груповому етапі Меморіалу Ернеста Юста.

Контрольний матч

12 лютого 2020, Хмельницький

“Поділля” – “Нива” 0:3

Голи: Кисленко (15), Бідний (71), Дедух (75)

“Поділля” 1 тайм: воротар на перегляді, Морговський, Шпікула, Ліповуз, Худік, Зощук, Калінін, Каверін і три гравці на перегляді

“Поділля” 2 тайм: Нестеренко, Погорілий, Романюк і 8 гравців на перегляді (по ходу гри ще вийшли Панасенков, Галета, Майко)

“Нива” 1 тайм: Єрмолов, Демчук, Хохлов, Герт, Хруставка, Мороз, Ілюк, Малащук, Проців, Скакун, Кисленко

“Нива” 2 тайм: Механів, Герт, Демчук, Хохлов, Мороз, Малащук, Дедух, Скакун, Гатала, Волохатий та гравець на перегляді. На заміну виходили Бідний та п’ять гравців на перегляді