Тернопільські борці греко-римського стилю здобули шість медалей на міжнародному турнірі

Золоту, три срібні та дві бронзові нагороди у активі вихованців тернопільської спортшколи з греко-римської боротьби, повідомляє 20 хвилин.

Наші земляки нещодавно повернулися із Закарпаття, де взяли участь у 49-му традиційному турнірі “Спорт без кордонів”. Цьогоріч участь у змаганнях взяли понад 600 борців з України та дев’яти європейських держав.

У змаганнях серед кадетів тернополянин Олександр Шевчук став переможцем у вазі 45 кг. Третє місце у цій віковій категорії виборов Максим Шкабара. Хлопець змагався у вазі 92 кг.

Срібні нагороди серед молодших юнаків у активі Ростислава Радика (27 кг), Юрія Радика (41 кг) та Іллі Павловича (48 кг). А “бронзу” у вазі 52 кг отримав Максим Радик.