Тернопільські діти отримали допомогу від німецьких благодійників

Тернопільські діти отримали допомогу від німецьких благодійників

 lor

Нове обладнання для маленьких пацієнтів отримала Тернопільська обласна дитяча лікарня. Крісло та інструментарій для роботи лор-лікаря, вартістю 22 тисячі гривень, передали німецькі благодійники з Фонду підтримки науки й культури міста Гамбурга. Тепер з допомогою нового обладнання простіше обстежувати і надавати медичну допомогу хворим діткам.

Пацієнти лор-відділення, де встановили подарунок, уже випробували його зручність. Минулого року у відділенні пролікували 1660 дітей із захворюваннями вуха, горла й носа. Більше тисячі з них були прооперовані. Лікують тут і хлопчиків і дівчаток із захворюваннями щелепно-лицевої ділянки.

Медики обласної дитячої лікарні знайомі з Фондом підтримки науки і культури в місті Гамбург із 2007 року. Знайомство було випадковим, але відтоді зав’язалися міцні дружні стосунки. Невдовзі німецькі доброчинці планують передати тернопіьській лікарні ще один дуже потрібний подарунок – новенький реанімобіль.

– Представники Фонду – Райнер Фрьобе та Алла Ерліх не раз бували у нашій лікарні, – каже головний лікар закладу Григорій Корицький. – Під час одного з візитів вони пообіцяли допомогти з придбанням реанімобіля для наших пацієнтів. Адже два реанімобілі, які є у лікарні, вже вичерпали свій ресурс. В області й державі коштів на це не знайшлося, тому ми вдячні нашим партнерам за допомогу. Планується, що 35 тисяч євро виділить Фонд і ще стільки ж – завод «Фольксваген» у Ганновері, який передасть цей автомобіль для лікарні. Необхідні документи у нас вже є, зараз вирішуємо питання із розмитненням і поставкою транспорту.

За словами Григорія Івановича, щороку реанімобілями перевозять до обласної лікарні в Тернополі й до Києва більше 600 хворих дітей. За нормами, на одну медичну бригаду має бути не більше 250 викликів. Тому нового реанімобіля з нетерпінням чекають і лікарі, і їхні пацієнти.

Антоніна БРИК.

 

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *