Тернопільські динамівці змагались у кросі

Змагання особисто-командної першості чемпіонату Тернопільської обласної організації ФСТ «Динамо» України з легкоатлетичного кросу за програмою «Динаміада-2019» відбулись у Тернополі. Захід проходив на набережній Тернопільського ставу, біля спортивної бази «Динамо». Програма змагань складалася з бігу на 1000 метрів для чоловіків і жінок та бігу на дистанції 3000 і 5000 метрів для чоловіків. Учасниками турніру стали 25 спортсменів з шести команд колективів фізичної культури правоохоронних органів, рятувальних та інших спеціальних служб області, – повідомляє обласне товариство «Динамо».

Перемогу здобула команда Управління поліції охорони в Тернопільській області, друге місце посіла команда другого батальйону в/ч 3002 НГУ, третє – команда Управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Тернопільській області.

В особистому заліку переможцями на своїх дистанціях стали : Христина Паньків – 1000 метрів серед жінок (КФК УПО), Назар Даньків – 1000 метрів серед чоловіків (КФК УДСНС), Тарас Судомир – 3000 метрів серед чоловіків (КФК ГУНП), Руслан Даньків – 5000 метрів серед чоловіків (КФК УПО).

Команди-переможці і призери змагань нагороджені кубками та дипломами облорганізації «Динамо», учасники нагороджені грамотами.

Після проведення цих змагань переможцем загальнокомандного комплексного заліку обласних динамівських комплексних змагань за програмою «Динаміада-2019» став колектив управління поліції охорони, який набрав 60 очок, на другому місці – ГУНП в Тернопільській області (57 очок), на третьому – УДСНСУ у Тернопільській області (54 очки).